Onemli Gunler Banner
Sayfa 264/323 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314 ... SonSon
Arama sonucu : 2580 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Yatırım fonları 9 milyon lot sattiktan sonra 500 bin lot alım YAPMIŞ. HAYIRDIR Demezler mi.. Ne degisti

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Sanki mal satacak adam bekliyorlar gibi.. Ama satan yok sanirim

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

3.  Alıntı Originally Posted by blood Yazıyı Oku
    son çeyrek telekonferans sunumunda net kar beklentisinin önceki yıla göre yüzde 10-20 artış şeklinde korunması nedeniyle yatırımcı ilişkilerine bu konuda attığım maile gelen cevabı paylaşıyorum, diğer yatırımcı arkadaşlara da faydası olabilir. sorum net kar beklentisini aşağı yönlü revize etmeme nedeni ile ilgili idi. gelen cevap şu şekilde:

2021 yılının son çeyreğinde beklediğimiz mevzuatsal değişiklikler söz konusu, tıbbi kötü uygulama mali sorumluluk ürününde karşılıklarla ilgili mevzuatta değişiklik bekleniyor.

Bu değişiklik olursa 2021 guidance hedefinde verdiğimiz 10%-20% net kar büyümesinin alt sınırını yakalayabileceğimizi öngörüyoruz.

Son çeyrekteki belirsizlik ve bilinmezliklerden ötürü 2021 yılı beklentilerimizde herhangi bir değişikliğe gidilmemiştir.

not: ilgili paylaşım, yatırım tavsiyesi içermemektedir.
    İlgili mevzuatta değişiklik bugün resmi gazetede yayınlanmıştır.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Biraz açıklayabilirmisiniz..

Yapı Kredi Yatırım 11/11/2021 de yayınlanan Raporu

Ak sigortanın ekim ayında brüt prim üretimi geçen senenin aynı ayına göre % 43 gibi oldukça kuvvetli bir seviyede artış kaydetti. İlk 10 ayda toplam prim üretimi de yıllık %29 büyüme seviyesinde gerçekleşti. Açıklanan prim üretim büyümesi beklentilerimizin üzerinde. Hisse için olumlu olarak değerlendiriyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    teşekkürler
    Rica ederim ortak
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 264/323 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •