Sayfa 264/788 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 6304 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by 61erays Yazıyı Oku
    Feto cu Pkk lı Dhkp c li vatan hainlerine hizmet edenlerden olmayalimda nereye yakıştırırsaniz yakıştırın. Almadan bana ne deyip köpeği ile ilgilenmek te ilginc
    Benim degil hazine maliye bakaninin feto ile fotolari var , alay mi ediyorsun milletle . Bu milletin vebalin altinda kalirsin dikkat et kardesim bak eriyoruz ulke olarak her gun

2. Sunu da unutma malim mulkum var diye guvenmesin kimse bana bi sey olmaz demesin ac olan gecinemeyen kaybedecek Hicbir seyi olmayan insanlarla dolu olursa ulke bi bakmissin her seyin talan olmus . Tunus da arap baharini, afganistanda savasi yasamis biri olarak soyluyorum sana

3. Evde rahmetli dedemin 15 sene savaştıktan sonra aldığı istiklal madalyası duruyor. Bu ülkeden bizi postalayacaklar daha anasının karnından doğmadı. Yapılan yanlışları dürüst bir şekilde kabul etmek ve ne yapabiliriz peki demek yerine hala bir şekilde savunmaya çalışmak yapılan hukuksuzluklara, kayırmacılıklara, alınan bilinçli yanlış kararlara tamamı ile ortak olmaktır. Sonuçta bu ülkenin insanlarıyız , çocuklarımız, torunlarımız bu ülkede bizden sonrada yaşamaya devam edecekler. Benden sonra tufan demeyelim artık, el altından beslenmeyenlerin en azından bu dürüstlüğü göstermeleri lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
    Tavan olmadı diye üzülmeyin Tekfenciler, Allah sizi yoklukla sınıyordur.....BAKARA süresi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    Eyyy iman eden müslüman borsacı kardeşlerim yahudiler filistinli kardeşlerimize zulüm eder, o yüzden siz siz olun yahudi hissesi almayın. Yoksam cehennem ateşine hazır olun.....

6. Cemal Aga tavana yapistir Sunu artik 27.80 lerden iki seferdir donuyoruz artik 28 sonra da 30 lu rakamlara gelelim artik . Hala 650 Milyon dolariz , sallasak 1.5 milyar etmemiz lazim su piyasada hala komik rakamlardayiz. Erken secim haberi gelir Dolar duserse borsa duzeltme yaparken bu sefer yapmaz 1.5 milyarari goruruz gibi bi his var icimde . Once su Dolar bi 10 tl civarina dussun bi Erken secim haberi ile .

7.  Alıntı Originally Posted by 61erays Yazıyı Oku
    Bu memleketi beğenmeyen bu borsayı begenmeyenin yolu açık. Saygısızlık sizlerin tek sığınma noktaniz
    Ne kolay ülkeden kovmak, senin haddine mi düşmüş
    Ülkeyi bu hale gelmesine sebep olanlar bari utanmayı da bir bilseler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Cemal Aga tavana yapistir Sunu artik 27.80 lerden iki seferdir donuyoruz artik 28 sonra da 30 lu rakamlara gelelim artik . Hala 650 Milyon dolariz , sallasak 1.5 milyar etmemiz lazim su piyasada hala komik rakamlardayiz. Erken secim haberi gelir Dolar duserse borsa duzeltme yaparken bu sefer yapmaz 1.5 milyarari goruruz gibi bi his var icimde . Once su Dolar bi 10 tl civarina dussun bi Erken secim haberi ile .
    Ben yahudi hisseleriyle tövbe haşa ugraşmam... müslüman hissesi bul anında tavan edeyim....

Sayfa 264/788 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •