Sayfa 264/882 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 7050 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    İç satışların azalması iyi. Döviz bazında sudan ucuz fiyatlardaydi. Onun yerine ihracat iyice arttı. Muhtemelen de kayıplar Arçelik televizyon daha fazla
    Bencede büyük oranda arçelikte düşüş var.

2. 300-315 milyon arası net kar bekliyorum 9 aylıkta. yılsonu karınıda 420-450 milyon arası bekliyorum

3. bekle bekle ne zamana ve nereye kadar
    faizlerin getirisi de arttı rölatif zarar bizi çok sıkıntıda bırakıyor. eskiden ayda %1 bile faiz getirisi yök diyorduk şimdi 2 lere dayandı.bu kağıt hala aynı.tepki yok hareket yok. aynı sektör de fk lar 15 lerde bunda 5.
    13 yıl önce 450 milyon dolar değeri varken şuan 300 milyon piyasa değeri var.
    üretimler yatırımlar kim bilir kaça katlandı ama piyasa değeri dip olmuş

4. 8 ay içinde 1.8 tl temettü verecek diye tahmin ediyorum . zaten zarardayız . 8 ayda 1.8 temettü %17 demek . mevduat faizinden daha yüksek. bu dönemde artarsada bizim karımız olur. yani şu aşamada elden çıkarmak katmerli zarar olacak. temettüyü almak gerek. peruklununda derdi o zaten. temettüye kadar dokebildiğini dokecek

5. bu euro fiyatıyla tüm fabrikaları tamamlamış ( kurutma, çamaşır ve bulaşık ek fabrika, davlumbaz ve sofbende üretecek) , iken şirketin geleceği çok parlak. karlılıkta arceliği geçeceğini düşünüyorum . bize faydası olurmu bilmem ama. çok iyi zamanda tamamladı fabrikaları. eğer peruklu manüplasyonu bırakırsa , altından daha değerli bir hisse. arcelik yurtdışına yatırım ile hata yaptı

6. Yalnız hisseyi çaktırmadan topluyorlar. Muhtemelen peruklu

7. bir ara topladı ama şu sıralar topladığı falan yok zaten denizbank oranında artış falan da yok

Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Yalnız hisseyi çaktırmadan topluyorlar. Muhtemelen peruklu

8.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    bir ara topladı ama şu sıralar topladığı falan yok zaten denizbank oranında artış falan da yok
    Başka hesaplardan topluyordur

Sayfa 264/882 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •