Sayfa 264/612 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Şöyle bir örnek vermek istiyorum:
    Beklentisi olan kağıtlarda.Alt kademeye alış verdiğinizde, tahtacı akğıdı yukarı sürüyor,sizi, yukardan almaya zorluyor. Polho da alt kademeye alış girdiğinizde pat dan yapıştırıyorlar,aman alıcı kaçmasın yada ben vereyim diye. İsterseniz deneyin. Şöyle 50 bin bi alış girin kendine güvenen varsa.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. Bu firmanın yönetimi ile ilgili Kamil beyin çok dikkat çekici tespitleri vardı. Bunlar "üç koyunu bile otaramazlar" gibisinden. Hatta DAP yapının bunları kandırdığı anlamında paylaşımları vardı. Kamil bey artık burada gorunmedigine göre o da pes etti diye düşünüyorum. YTD.

3. Hani pazartesi son 19 yılın en yüksek enflasyon rakamı açıklanıp çökecektik senin yüzünden 2.89 dan kaptırdım.hala yok basıyorlar yok patlatıyorlar lan hisse 3.10 oldu **.ne basiretsiz adamsın batmadınmı hala realiteeeerrrr.engellisin diye kimse etkilenmedi sanma bizi fena çarptın.

4. polhonun 2020 yılında muazam reklamı yapıldı. kagıt 4.90 gördü. 4.20 lerde patron satışları oldu. şirkete payları geri alım kararı alarak,ellerinde ne varsa sattılar,sonra geri alım kararlarını geri çektiler.o gün bu gündür kağıt yerlerde. Adamlar cin gibi, şeytanlığa kafaları muazzam çalışıyor.ytd

5. Sayın Realiter şu Polho'yu satsanız ve hem siz hem de biz kurtulsak nasıl olur?
    Bence süper olur

6. Bu ....ne zaman kötülemeye başlasa en geç bir gün sonra hareket oluyor maaşlı elamanmısın oğlum sen? 2.89 dan sattırdın 3.10 gördü senin ben...

7. Satarmı görevi 3 altından alanlara sattırmak maaşlı elaman gibi çalışıyor. Kim hem hisseyi kötüleyip hem hissede posizyon taşır.kim ?

8. Bana kızanlar, bana iftira atanlar,günlükçüler sigara parasına bakanlar. Ben ikisenedir buradayım , hem polhodan zaradayım hem dolar ve enflasyondan zardayım. Ben büyük resime bakarak değerlendirme yapıyorum onlar günlükçü haftalıkcı. Ben kar edeyimde başkası ne olursa olsun derdinde.
    Çok güveniyorlarsa 3.08 'e ellibin alış girin.

Sayfa 264/612 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •