Sayfa 264/636 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 5088 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by özalp Yazıyı Oku
    böyle bir haber var ama ne kadar doğrudur....https://twitter.com/temmuz1919/statu...Q-1jOt9qBSp5Og
    Haber doğru. Aselsan'ı ne kadar etkiler o önemli

2. Eğer ki F-16 haberi ile de yarın eksi açarsa vayy Endeksin haline> yurt dışı kıpkırmızı/kangölü
    Ama bu habere enaz +%5 artı bekliyorum…

3.  Alıntı Originally Posted by tomarzali Yazıyı Oku
    Eğer ki F-16 haberi ile de yarın eksi açarsa vayy Endeksin haline> yurt dışı kıpkırmızı/kangölü
    Daha öncekilerde bi numarasını görmedik

4. F 16'larla ilgili olumsuz yada olumlu kararlar Aselsanin faaliyetlerini etkilemiyor. Bu konu Sadece tahtacinin hisseyi istedigi yonde manupile etmesine yariyor..

Aselsan zaten yillardir Bati ambargosu altinda. Batili muttefiklerimiz hic bir kritik parcanin TR 'ye satilmasina izin vermeyeli cok uzun yillar oldu.

Bu nedenle Aselsan yillarda silah ve sistemleri yerlilestirme calismalarini surduruyor. Simdiye dek yerlilestirilen kritik parca sayisi 660 taneyi gecmis durumda.

Aselsan kritik parca ve sistemlerin ambargolarindan olumsuz etkilenme esigini gecti artik.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,372
    ASELSAN yabancı oranı 11 Ekim 2022 % 23,43. 10 Ekim 2022 % 23,41.
    Fark % 0,02. Hisse kapanış fiyatı: 32,26 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by tomarzali Yazıyı Oku
    Eğer ki F-16 haberi ile de yarın eksi açarsa vayy Endeksin haline> yurt dışı kıpkırmızı/kangölü
    Eksi açmadı ama eksi kapattı..

7. ABD’li Senatör Bob Menendez;

•Erdoğan bölgedeki saldırgan tutumunu durdurana kadar F-16’larla ilgili hiç bir konuyu onaylamayacağım

•Senato dış ilişkiler komitesi başkanı olarak açık konuşuyorum

•NDAA, ABD çıkarlarını korumak için elimizdeki araçlardan sadece bir tanesidir

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Koçibey Yazıyı Oku
    ABD’li Senatör Bob Menendez;

•Erdoğan bölgedeki saldırgan tutumunu durdurana kadar F-16’larla ilgili hiç bir konuyu onaylamayacağım

•Senato dış ilişkiler komitesi başkanı olarak açık konuşuyorum

•NDAA, ABD çıkarlarını korumak için elimizdeki araçlardan sadece bir tanesidir

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu manyak şunu anlamıyor..Bize savaş uçağı lazım ilk olarak bildik f16 olsun dedik abd ye başvurduk parayla alacağız hibe değil..Bu şekilde müşteri tehdit etmek abd ye birşey kazandırmaz..Başka ülkelerden alternatif uçak alırız..Bence abd bizi oyalıyor bir tarih belirleyip ona göre aksiyon almalıyız..

Sayfa 264/636 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •