Sayfa 265/1011 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: ViOP XLIX

1.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Bende pvc girmiştim bizemi girdi anlamiyom hocM .Tek h a firma.
    Bana da PVC işleri iyi olması gerekir gibime geliyor. Konteyner evlerde soyulmamış pencere kapı PVC'leri gördüm Adopen halka açık değil. Görüntüleri tekrar incelemek lazım.

Konteyner yapacağız diye ucuz çelik profil alıp başka işlerde kullanıyorlar diye çelik derneği yöneticisi de şikayet ediyordu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bana da PVC işleri iyi olması gerekir gibime geliyor. Konteyner evlerde soyulmamış pencere kapı PVC'ler gördüm Adopen halka açık değil. Görüntüleri tekrar incelemek lazım.
    Hocam her kesime hitap eden firma diyom.
    İçinde demir olmayan ham pvc den bahsetmisin ..
    Neyse temettü mu alırım adem abi gibi iki sene sonra sürekli akan cesmem olur..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. PETKM'de Fiili dolaşım artmış gibi birileri fiyatı baskılıyor belki tekrar incelemek lazım.

4. Borsada robotlar alsat yapıyor. En fazla 3 kontrat. 5700 5650 5600 civarları alış yazıp geleni üstten vermeye çalışıyorum. Yoksa pala öper...
    Stoplu alsata devam
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

5. Finlandiyayı onaylayacakmışız NATO için ey Bidon
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

6. Nafta fiyatı düşerken mamül fiyatları artmaya başlar ise PETKM de alım fırsatı olur deniyor.

7. Dax'ta 2 banka hissesine ( Deutsche Bank ve Commerzbank ) bir baktım...Bakmaz olaydım bunlar ölmüş, zombiden farkları yok gibi fiyatlanıyor resmen...
    Nerdeyse 30 yıl önceki fiyatlarının da altında işlem görüyorlar...

8. senin ben borsa gibi ta a.a.k biçti ince ince amk soparlari

Sayfa 265/1011 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •