Sayfa 265/337 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315 ... SonSon
Arama sonucu : 2694 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by ofis Yazıyı Oku
    siz çıktınız o zaman ..
    Hayir cikmadim henuz,bedelsiz haberi gelmeden kimildamam.

Patronlar 730 bin lot mkk kaydetti belki diger patronlardan da gelecek bu tur haberler.

Bu mali satmalari icin bakalim ne tur gelismeler olacak,ne haberler dusecek piyasaya

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Hayir cikmadim henuz,bedelsiz haberi gelmeden kimildamam.

Patronlar 730 bin lot mkk kaydetti belki diger patronlardan da gelecek bu tur haberler.

Bu mali satmalari icin bakalim ne tur gelismeler olacak,ne haberler dusecek piyasaya

umarım beklentilerinizin karşılığını alırsınız.. ( bizde nasipleniriz tabi ki )… ama benim düşüncem bedelsiz açıklayacak firma mal çıkışı yapmaz … kimseyi yanıltmakta istemem … yatırım tavsiyesi değildir ...

3. Bugün Temapol hisselerimi sattım. Başta İsmail bey olmak üzere tüm arkadaşlara topikteki düzgün paylaşımları için teşekkür eder,bol kazançlar dilerim👋

4.  Alıntı Originally Posted by ofis Yazıyı Oku
    umarım beklentilerinizin karşılığını alırsınız.. ( bizde nasipleniriz tabi ki )â�¦ ama benim düşüncem bedelsiz açıklayacak firma mal çıkışı yapmaz â�¦ kimseyi yanıltmakta istemem â�¦ yatırım tavsiyesi değildir ...
    Patronu kastediyorsaniz mal cikarlar hatta bu durumu firsat olarak kullanir ve bence kullanacaklarda bende planimi buna gore yapiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by balıkçı Yazıyı Oku
    Bugün Temapol hisselerimi sattım. Başta İsmail bey olmak üzere tüm arkadaşlara topikteki düzgün paylaşımları için teşekkür eder,bol kazançlar dilerim
    Bizde tesekkur ederiz,iyi gunlerde harcayin.

6. sevgili tmpolcü dostlarım,doğruluğunu tesbit edemediğim kulaktan kulağa bir duyum üzerine bugün tmpol sayfasını kapatıp başka bir hisseye geçtim..
    Kalan dostlar bol kazançlar.....

7. Son nefer benım galıba herkes bır bır terkedıyor bakalım benım sonum ne olacak.eşleşmeler başlar birazdan

8. 24,50 eşleşme idi şimdi 23,16 oldu

Sayfa 265/337 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •