Sayfa 266/1001 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Boruyu döşüyorlar yani.
    Bize her yer Trabzon diyorsun he mi..

2. Mısır haLKının kanını emen bu varlıklar nereden çıktı ?

çok ilGinÇ değiL mi...

vampirin süresi dolmuş gibi tabuttan çıkacak mı tekrar.

emme barlarda eğim yok. tam ip gibi.. bu işler iş değil. vampirin çocukları halkları sömürüp duruyor...

3. Birisi bana bunu teknik olarak nasil bu guvenlik aciginin olustugunu anlatabilirmi?

Bankadan bana mesaj geliyor. Basit bir mesaj ve onaylamami istiyor. Mesela telefonunuza mesaj gelmesini istermisiniz yada onlemekmi istersiniz gibi. Sizde onayliyorsunuz.

Sonra telefon geliyor bankadan. Bankadan oldugunu soyleyen kisiler size kimlik bilgilerinizi aktariyor hepsi dogru ve o anda telefonunuza krediniz onaylanmistir 68 bin TL hesabiniza gecmistir diye mesaj geliyor.

Olaya uyanip telefonu kapatiyorsunuz ucuz kurtariyorsunuz

Benim anlamadigim telefonla gelen mesajdaki text yazisi kredi hakkinda degil baska ve basit bir onay istiyor

Siz onaylayarak farkinda olmadan kredi basvurusunu onaylamis oluyorsunuz.

benim sorum bunu teknik olarak nasil yapiyorlar yazilim falanmi kullaniyorlar?

Temmuz itibariyle tahsil edilemeyen vergi tutarı 887 milyar TL.

Eeee nerde kalmıştık.!!!??????

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Temmuz itibariyle tahsil edilemeyen vergi tutarı 887 milyar TL.

Masallar dünyası.!!!
    Ben de hayatımda ilk kez EK MTV yi ödemedim.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

6. İçişleri Bakanı Yerlikaya: Çetelerin nefesini keseceğiz.

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/i...cegiz-42330015

7. Süt ve tavuk üretimi azaldı! Gıda enflasyonu tetiklendi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonom...klendi-2118844

8. HER ŞEYİ ALIYORLAR
    Komşu ülke turistlerinin kentte iğneden ipliğe her şeyi satın aldığını belirten Cingöz, "Özellikle Edirne'deki tatlı tüketiminin yüzde 80'ini Bulgarlar alıp götürüyor. Bunun yanında kozmetik ürünlerinin çoğunu onlar alıyorlar. Her şeyi alıyorlar, almadıkları bir şey yok. Bunun yanında geldikleri zaman günlük 1000- 1500 leva bandında harcıyorlar. Elimde istatistiki bir bilgi yok ama duyduğumuz bu. Burada döviz kurunun da farkı var. Esas ana geliş nedenlerinden birisi de bu. Biliyorsunuz, daha önce biz oraya gidip alışveriş yapıyorduk" diye konuştu.

Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü verilerine göre Edirne'ye günübirlik alışveriş için hafta sonundan beri Kapıkule Sınır Kapısı'ndan 32 bin 412 Bulgaristan uyruklu giriş yaptı.

Yetkililer, Yunanistan'a açılan Pazarkule ve İpsala Sınır Kapısı ile birlikte ülkeye alışveriş için gelenlerin sayısının 40 binin üzerinde olduğu belirtti.

https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonom...-lazim-2118836

Sayfa 266/1001 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •