Sayfa 266/412 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 3466 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Ne güzel İstanbul be,Bir gün önce toplayabildiğin kadar al.Gecenin köründe Kap a haber gönder
    İteleyebildiğin kadar itele vatandaşa...Adalet bir gün size de lazım olacak.Nasılsa hesap soran,sorabilen yok..
    Bu sefer bir kamyon malı bende iteledim 20 TL üstünden. Zaloğlu Rüstem...Sen düşün

Anlaşma PDVSA adına üretim anlaşması olarak geçiyor. Tomlam zaten üretime servis ve ekipman sağlayan bir şirket. CANTE'ye sadece parayı koymak, malzeme lojistiğini ayarlamak ve gerekirse mühendis felan sağlamak kalıyor...

Kuyuların tekrar işletilmeye başlanması çok fazla zaman alacak bir uğraş değil ama gene de tüm bu süreç rahatça bir yılı bulabilir...

Tomlam'ın arkasında PDVSA olduğunu ve bu kuyuların da en balık kuyular olduğunu varsayıyorum. Peri masalı gerçekleşirse 170 kuyu başlangıç olur. Venezuela'da atıl kuyudan bol bir şey yok...

Production on Behalf of PDVSA
    As part of the agreement, Çan2 Thermal will carry out production activities on behalf of the Venezuelan State Oil and Natural Gas Company (PDVSA). The operations will span a production block consisting of four fields with a total of 171 wells. Experts estimate the oil reserves in the area to be around 593 million barrels.
    Dil aslandır, yatar eşikte...

3. Bofa dün 19.07 ortalama ile aldığı 2.948.000 lotu ince ince iteliyor.

4. 20 üstü tutunamamış yine....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

5.  Alıntı Originally Posted by cokcok Yazıyı Oku
    20 üstü tutunamamış yine....
    Saat 11 gibi 600 milyon hacim vardı saat 13.45 700 milyon olmadı.
    Kap haberi mal çakmak için kullanılmış.
    Benim anladığım bu.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Saat 11 gibi 600 milyon hacim vardı saat 13.45 700 milyon olmadı.
    Kap haberi mal çakmak için kullanılmış.
    Benim anladığım bu.
    evet....ben de onu ima etmiştim....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

7. İşin ilginç tarafı skipilatörümüz satmamızdan rahatsızlık duymuyor.Aynı modelde devam haber düşünce yukarı aç, itele millete..dön topla.Artık 18 mi olur 17 mi bakacağız.Gelirse Ekime.. gelmez de ….. Kasıma

çaparide bir istavrit daha kahkah: ama sırtından yakalanmış...

bu istavritler elbet tavaya girecek... o zaman rakının ne günahı var..

yukarıdaki indikatörsüz, indikatör çok çok dikkat çekici.

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 266/412 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •