Sayfa 266/956 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nezmin Yazıyı Oku
    günlük 3 kademelik marj.heyecana bak.
    bunlar bu işin uzmanı her yukarı hareket satış imkanı vereceginden her aşagı oransal yüksek düşüş kısa vadeli alsat imkanı vere bileceginden dar banta usul usul hedefine gidiyo mithiş bi sıtareji böyle bitahta varmıdır mutlaka vardır ama biz ikinçinin yahut onun cunun birincisine denkgeldik baht işde bedevi misali

SM-J120F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    Yüzde 1,5 üstünde primli ADANA'da işlem hacmi lot olarak bizm rezilden nerdeyse 5 kat düşük.Vallahi ben bu işlerden zaten anlamıyordum şimdi hiç anllamıyorum.Bir yerlerine kına yaksınlar 7.18'den kapatmayı becerdiler adiler.ADANA kapalı odadan yüzde 2'nin üstünde primli çıktı.Bizim ortaklar bizden ayrılıp oraya yönlendiler herhalde.İyi hafta sonları hepinize.
    bir arkadaş arabasını yaz günü güneş altına bıraktı. niye dedik. bu hafta çok masraf çıkardı ona ceza verdim dedi. afyona ceza kesmişler. ytd

3. Bir teknikçi dostuma danıştım önce 7.22 sonra 7.27 geçmeden düşüş trendinde daha dedi .

4.  Alıntı Originally Posted by Cnr1209 Yazıyı Oku
    Bir teknikçi dostuma danıştım önce 7.22 sonra 7.27 geçmeden düşüş trendinde daha dedi .
    Teknikciler ne derse genelde tersi oluyor inşallah buda oyledir

5. Yaklaşık 20 yıldır borsayı takip ederim bazen dahil olur bazen de dışarıdan izlerim nacizane edindiğim tecrübe burada para kazanmanin olmazsa olmazı uzun vade ve ekrana bakmamak kısa vadeli al satlar borsa tabiri ile cerezler her zaman k.y zararına olmuştur zaten bu işler büyüklerin işi biz buradan kazanmak istiyorsak kendi haline bırakıp zamanıni biz bilemedigimiz icin zamanı geldiğinde rüzgarla birlikte bizde gideriz uçurtma misali rüzgar olmadan uçurtma ucuramayiz kesinkikle ytd hepinize iyi hafta sonları

genel alıcı kurumlar / satıcı kurumlar

ilk 5 kurum genel

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Bol Şanslar..............iyi hafta sonları olsun......[/SIZE][/B][/COLOR]

şu yazıların üzerine tıklayın linkler var :

buradan formu doldurun :

YARIŞMA >>> KATILIM LİNKi

buradan da doldurulan form sonucu liste var hem sizin hem de rakiplerinizin.
    İZLEME >>> TAKİP LİNKi
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

hepinize merhaba.İyiki araya cumartesi pazarlar giriyorda seans işlemleri olmuyor.Birde olsa düşünebiliyormusunuz nerelere inmiş olacağız?İyi tatiller yinede.

Sayfa 266/956 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •