Sayfa 266/981 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. G20 de yine klasik rte diger liderlerle konusurken ellerini hep talimat veriyormus gibi kullaniyor o arada da foto cekene bi taraftan bakiyor caktirmadan
    Bikac akp sayfasina baktim feci coşmuş gariban kesimi yine bu fotolarla
    Ben olsam bu coşkuya bi %15 zam daha patlatirim

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Yakın çevresinde KYK ilk 100 bursu alan öğrenci var mı ? özelden yazarsa bazı sorularım olacak.
    Var söyle....
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Yaşlılara bir çok işlemi yapmıyorlar mesela internet bankacılığı vermiyorlar.Hesapta yaşlılar düzgün karar veremeyeceği için bunu güvenlik nedeniyle yapıyorlar ancak gerçekte yaşlı kişi şubeye gitsin müşteri temsilcisiyle muhatap olsun,MT'de işine geldiği gibi yönlendirip 3-5 puan aşağı faize kandırsın istiyorlar.
    Benim teyzeme açmadılar 80 yaş üzeri yasak dediler internet bankacılığı

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dolar 5,78 olmuş
    Coştu gidiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    G20 de yine klasik rte diger liderlerle konusurken ellerini hep talimat veriyormus gibi kullaniyor o arada da foto cekene bi taraftan bakiyor caktirmadan
    Bikac akp sayfasina baktim feci coşmuş gariban kesimi yine bu fotolarla
    Ben olsam bu coşkuya bi %15 zam daha patlatirim
    Artık %15 kesmez.Butce açığı var...Şöyle kallavi bir 2-3 defa %15 yaparlar bu sene bence

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Var söyle....
    Günaydın Ayhan bey, benim yeğen yabancı dilde 80 soruda 80 doğru yaptı. Geçen yılki tyt ham puan sıralaması 305 , internetteki çoğu sitede sıralama robotunda ilk 18 e giriyor. Şimdi, bu genç sınav sonuçları açıklanınca kyk bursuna başvuracak. Ancak ; kyk sitesinde başvuru şartlarında muallak konular var. Örneğin ; daha önceden veya halen kyk kredisi almıyor olmak diye bir madde var. Oysa benim yeğen 2 yıldır kyk dan kredi alıyor. Bu durumu bazı formlarda engel değil, aşılabiliyor diye yazmışlar fakat nasıl olduğunu yazmamışlar.

Zaman varken çözüm aramak maksadıyla dile getiriyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Günaydın Ayhan bey, benim yeğen yabancı dilde 80 soruda 80 doğru yaptı. Geçen yılki tyt ham puan sıralaması 305 , internetteki çoğu sitede sıralama robotunda ilk 18 e giriyor. Şimdi, bu genç sınav sonuçları açıklanınca kyk bursuna başvuracak. Ancak ; kyk sitesinde başvuru şartlarında muallak konular var. Örneğin ; daha önceden veya halen kyk kredisi almıyor olmak diye bir madde var. Oysa benim yeğen 2 yıldır kyk dan kredi alıyor. Bu durumu bazı formlarda engel değil, aşılabiliyor diye yazmışlar fakat nasıl olduğunu yazmamışlar.

Zaman varken çözüm aramak maksadıyla dile getiriyorum.
    Kyk'nin ilgili birimini arayıp bilgi aldınız mı?

8. Damat görevden gidecekmiş vol 999999

grafik bu arkadaş, twitterda hesabada sabitledim gitti bildiğimiz ikiz taban formasyonu. Hadi bugünü de belki bir şekilde atlatırlarama 2 temmuz dedim mi çarşı karışır dün 5,76 dan abandım durdum bakalım.
    Bugün 15,30 da hele şunların 1 milyar dolarlık shortları kapansında temmuzda merkezin 1 kontrat shortu yok.

5,67 aşağı geçilmezse bu geçilirse ebesinin örekesine kadar yolu var o doların.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 266/981 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •