Sayfa 266/992 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ParabolEgrisi Yazıyı Oku
    Bankaların üstündeki mevduat faizleriyle ilgili baskının kalktığı, Pazartesi’den itibaren tekrar serbest bırakılacağı ile ilgili bir söylenti var. Eğer doğruysa buralar şenlenir, çarşı pazar karışır, döviz aşağı gider, mevduat faizleri 25’lere kadar çıkar muhtemelen. Ülke için en hayırlısı neyse o olsun inşallah...
    Nerede okudunuz kaynak var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by ParabolEgrisi Yazıyı Oku
    Bankaların üstündeki mevduat faizleriyle ilgili baskının kalktığı, Pazartesi�den itibaren tekrar serbest bırakılacağı ile ilgili bir söylenti var. Eğer doğruysa buralar şenlenir, çarşı pazar karışır, döviz aşağı gider, mevduat faizleri 25�lere kadar çıkar muhtemelen. Ülke için en hayırlısı neyse o olsun inşallah...
    Söylentinin kaynağı var mı? Olsa adı söylenti olmazdı gerçi ama en azından kimlerden duyduğunuza dair bilgi paylaşırsanız seviniriz

Yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Yukarida fotosu olan et ABD de ancak zenginlerin yiyebildigi cinsten ettir

Cunku dikkat ederseniz etin icindeki yag damarlari duzgun yayilmis buna ABD de marbling diyorlar yani burada bu et en ust klasmana girer yani Prime Beef denir ve ben bu etten hayatimda hic yemedim

En dusukten en uste

select
    choice
    prime

Prime oyle heryerde satilmaz her sehirde 2-3 yer anca bulursunuz. Yukaridaki fotodaki etin paundu 20 dolar yani kilosu 200 TL burada

Anlamadigim sey bu et nasil TR de 54 TL oluyor daha 2 sene once antrikot aldim kasaptan 80 TL verdim kilosuna tadi battaniye gibiydi

Nusretin bir videosunu seyretmistim adam mutfakta sov yapiyor falan. Adamin kestigi ete dikkatlice baktim yukaridaki etten daha da iyi yani yag damarlari duzgun yayilmis sanki ressam kalemle cizmis gibiydi

Turkiyede bu tur etler nerede satilir diyede hep merak ederdim cunku ne Carrefour ne sok market nede migros ta goremedim ben hic
    Resim bana ait 8 Parça aldım hepsi aynı sürekli alırım Ordan , prime bif zaten bu, hem dinlendirme hemde hayvan düzgün beslenmiş bundan kaynaklı yağlanma iyi olmuş.

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Adamın adresi falan var mı? tşk
    Hangi adamın?
    https://www.kofteciyusuf.com/dana-antrikot-cig.html

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bunu dövüp mü pisiriyosun

Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Söylentinin kaynağı var mı? Olsa adı söylenti olmazdı gerçi ama en azından kimlerden duyduğunuza dair bilgi paylaşırsanız seviniriz

Yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Ben zaten 1.5 ay önce öncelikle 22 sonra 24 olacağını söyledim, biraz erken olur sadece okadar.

7.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Bunu dövüp mü pisiriyosun
    Hayır et dövülmez !
    Döküm Tavada Pişiriyorum.

8. Banka faiz oranları başlığında oranlar yerlerde sürününüce konunun eninde sonunda bifteğe geleceği belliydi.
    Bari hem yiyelim hem de şurdan ticaretini yapalım.
    Gerçi sığırda düşüş var ama olsun, alım fırsatı veriyor.
    https://tr.investing.com/commodities/meats

Sayfa 266/992 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •