Sayfa 266/340 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316 ... SonSon
Arama sonucu : 2716 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Kavga etmeyin koca koca adamlar bu ifadeleri kullanmak bu kadar kolay olmamalı...
    Haklılık payınız var. 25 yıldır bu forumdayım çok az bu tarz yazım vardır. Arkadaşın kuyruk acısı var ve tarzı çok kötü onu ben başka yerden biliyorum ama ilk yazılanlar ve kimin yazdığı ortada.

2. Kuyruk acısı bende yok..20 üstü elimdeki hisseleri verip..beni o başka yerden tanıyorsun ya..orda da aldıklarımı da 21.00 üstü verip burada 13.00 lerden pozisyon yapan biriyim ben..kuyruk acım olamaz..mantıklı bir insan olabilirim ayrıca çok da makul biriyim..yani kuyruk acısısını hayvan içgüdüleri olanlarda arama hakkına sahipsin..kaçma ..asla kaçmam..ama gereksiz polemiğe de girecek yaşları çoktan geçtim..anladınmı beni..akıncı.y.t.d.tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by yantar Yazıyı Oku
    Kuyruk acısı bende yok..20 üstü elimdeki hisseleri verip..beni o başka yerden tanıyorsun ya..orda da aldıklarımı da 21.00 üstü verip burada 13.00 lerden pozisyon yapan biriyim ben..kuyruk acım olamaz..mantıklı bir insan olabilirim ayrıca çok da makul biriyim..yani kuyruk acısısını hayvan içgüdüleri olanlarda arama hakkına sahipsin..kaçma ..asla kaçmam..ama gereksiz polemiğe de girecek yaşları çoktan geçtim..anladınmı beni..akıncı.y.t.d.tavsiyesi değildir.
    Yine şaşırtmadın beni.

4. Takip ettigim kadariyla bende sizden cok fazla görmüyorum bu tür tavırları. Analizleriniz ve gerçekçi bakışınızla şu foruma katkiniz büyüktür. Millete hayal satmiyorsunuz ve bu yuzden çok saldırgan tavirlara maruz kaldığiniz zaman zaman görülüyor. Malesef adam arastirmiyor, buna ragmen kibirli tavirlarla yorum yapiyor ve alttan alinabilecek olsa da cevabiniz gayet normal. Amacim sizi elestirmek degildi maksat ortam yumusasin. Sizden alacagi bir ders varmış ve başka yerlere yazarken bir daha dusunecektir. Borsa da 100 yil gecirmenin cokta onemi yok bu durumda. Ama çokta şeyetmemek gerek sanki....
     Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Haklılık payınız var. 25 yıldır bu forumdayım çok az bu tarz yazım vardır. Arkadaşın kuyruk acısı var ve tarzı çok kötü onu ben başka yerden biliyorum ama ilk yazılanlar ve kimin yazdığı ortada.

5. Gedza da yapmiyormuydunuz siz kavganızı

10.12.2021 deki kap in başlığı bile spk ya sunulduğunu anlatıyor, "izahname (sermaye piyasası aracı notu- spk onayına sunulan) ".

Vergi dairesi kar rakamı uçuk geldi konsolide nasıl gelir acaba hadi bakalım güzel günler yakın inşallah

6. Gercekten güzel kâr hayırlı olsun. Bilancoya kadar guzel bir hareket yapacaktir bilancoda ne olur orasi benim icin tamamen soru işareti? Patronun son oyununu oynamasini bekliyorum ben hala)
     Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Gedza da yapmiyormuydunuz siz kavganızı

10.12.2021 deki kap in başlığı bile spk ya sunulduğunu anlatıyor, "izahname (sermaye piyasası aracı notu- spk onayına sunulan) ".

Vergi dairesi kar rakamı uçuk geldi konsolide nasıl gelir acaba hadi bakalım güzel günler yakın inşallah

7. 56,260,700 kar gelmiş oldukça iyi 20 milyon kur zararı yazmış 36 milyon iştirak satışından iyi yolda uzun vadede 2, fabrika devreye girerse yıllıkları *2 olsa bedelli den sonra sermaye si kadar kar aciklar

8. İştirak satışı Ocak ayı içerisinde değil miydi?

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Sayfa 266/340 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •