Sayfa 267/1019 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. gün ola hayır ola inşallah gerçek bilgiyi paylaşır bir arkadaşımız.spk onaylı..

2. Devlet senin elinden almadı ama kim ne tezgah kurdu ise şirketin özkaynaklarını ve gayrimenkulerini bağlı ortaklarına aktararak insanların kafasını karıştırıyor bu durum sıradan bi durum değil fark etmiyormusun bizi kottan atan veya attıranlar suç işliyor bu şirketlerin bağlı ortakları iştirakleri ve garimenkulerinin açıklanması gerekirken burdakilerin kafasını karıştırıyorsun boş şeyler yazarak burda faydadan çok zarar verebilirsin bu hisseler bir bütünün parçasıdır ve bu bütünü açıklamayanlar yüzünden sıkıntı yaşıyoruz bizim ortaklarımız gayrimenkullerimiz iştiraklerimiz açıklanmadığı sürece mesnetsiz yazılanlar spekülasyondur biz iflas etmedikki blançolar gelince göreceğiz zaman sorun bu ne zaman bunu imtiyaz veren kurum bilir.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    gün ola hayır ola inşallah gerçek bilgiyi paylaşır bir arkadaşımız.spk onaylı..
    Arkadasim burda kizmaniz gereken kisi çbs printas degil devlettir. Ve devlet istemedigi surece de acilmaz ben onu diyorum. Çunku arsada gozu olanlar devleti yonetenler. Ayni bolgede Aydin Doganin sahsi arsalarinida sattirdilar. Adama ve sirketlerine baski yaparak. Ama printaş da baskiya gerek yok zaten arsa hallbank a ipotekli. Adami borsaya sokup kendini duzeltmesini ve arsayi kurtarmasini devlet niye saglasin. Devlet iyi niyetli olsa zaten yatirimciyi dusunur kendini duzeltmeyen firmaya yatirimciyi zarara ugratiyorsun sirketini duzelt yoksa sirketi elinden alirim demesi lazim. Kot disi birakmak yatirimciyyi duduklemektir. Ben 5 yildir spk ve devleti mahkemeye verdim benim haklarimi korumuyor diye. Aksine beni zarara ugratan devlet diye.

4.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Reis sen buraya geldin, haber verenler küstü. Ortalık karıştı, düzen bozuldu yetiş olacak 34
    Kardeşim siz burada yeterki mutlu olun ben geldiğim gibi tahta bavulumu alır giderim..Benim buradaki arkadaşlara karşı asla kötü düşüncem olamaz sadece Olacak34 kardeşime biraz takılayım şaka yapayım aradaki buzları eriteyim dedim malüm bu gün Mübarek Cuma günü kucaklaşma barış bayram günü iyi etmedimmi..?

5. Arkadaslar birlesip gebzeye fabrikaya gidelim.hem ümidi olmayanlarda son bir hamle yapmış olur.

6. olacak34 kardeşim hemen alınıp kötüye yorma herşeyi sana muhalif yada düşman değilim bilakis sana dost eli uzatıyorum geri çevirme..tşkkrler herşey için .. seviliyorsun.

7. Ben yazılarımda hep aynı düşünceleri savundum hep ifade etmeye çalıştığım hakkımızın olduğu ve bunlara tanınan imtiyazların olduğu fabrikaya gittim spk biste şikayet ettim mahkemeye verdim bunları ben hep duyuyorum bana gazel geliyor. Benden başka şikayet dilekçesi bile paylaşan olmadı.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Devlet senin elinden almadı ama kim ne tezgah kurdu ise şirketin özkaynaklarını ve gayrimenkulerini bağlı ortaklarına aktararak insanların kafasını karıştırıyor bu durum sıradan bi durum değil fark etmiyormusun bizi kottan atan veya attıranlar suç işliyor bu şirketlerin bağlı ortakları iştirakleri ve garimenkulerinin açıklanması gerekirken burdakilerin kafasını karıştırıyorsun boş şeyler yazarak burda faydadan çok zarar verebilirsin bu hisseler bir bütünün parçasıdır ve bu bütünü açıklamayanlar yüzünden sıkıntı yaşıyoruz bizim ortaklarımız gayrimenkullerimiz iştiraklerimiz açıklanmadığı sürece mesnetsiz yazılanlar spekülasyondur biz iflas etmedikki blançolar gelince göreceğiz zaman sorun bu ne zaman bunu imtiyaz veren kurum bilir.
    Guzel arkadasi sirket sahibi her turlu puştlugu yapabilir. Spk Boyle durumlar icin var. Ben Ali cavusogluna guvenerek borsaya girmiyorum Spkbya guvenerek giriyorum. Her onune gelene Kayyum atayan devlet borsada kendini duzeltmeyen veya çetrefilli iş yapan firmaya neden Kayyum atamaz. Tekrar tekrar soyluyorum sirketi kot disi birakmak kucuk yatirimciya kaziktir. Sirket sahibine oduldur. Simdi burdaki herkesin parasi sirket sahibinin cebindedir. Benim cebimdeki parayi Ali cavusoglunun cebine koyan devlettir. Ha devlet sirketi kot disina birakabilir ama nasil sirket batmistir sirkete atarsin kayyum sirketin tum mal varligini satar once piyasaya borcunu oder kalirsa borsa yatirimcisina oder sonra sirketi kapatir. Gerekirse bize hic parada kalmaz o zaman bir sey demem. Ama sen adam serefsizlik yapiyor diye odul olarak adama diyorsun ki tamam kucuk yatirimcinin parasi sende kalsin seni kot siai birakiyorum. Var mi oyle bir dunya.

Sayfa 267/1019 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •