Sayfa 268/272 İlkİlk ... 168218258266267268269270 ... SonSon
Arama sonucu : 2175 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by ereglili Yazıyı Oku
    Bende çok var. almak için uğraşıyor ama vermiyorum. Düşürdükçe topladım. Baktı olmayacak, yukarı sürdü Buralardan da mallarına talibim.
    Sende pergomon cokmu var hiçbir yok.bol kazançlar 57.tavan 45 tabanın tabanı nasil olacak.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Sende pergomon cokmu var hiçbir yok.bol kazançlar 57.tavan 45 tabanın tabanı nasil olacak.ytd
    48.10'dan biraz daha aldım.
    Temettüsü için alıyorum.
    2022 Haziran ayında toplamaya başladım. ilk temettüyü bu sene aldım.
    para oldukça buralardan talibim, enflasyonist ortamda bence oldukça uygun fiyatta.

3.  Alıntı Originally Posted by ereglili Yazıyı Oku
    48.10'dan biraz daha aldım.
    Temettüsü için alıyorum.
    2022 Haziran ayında toplamaya başladım. ilk temettüyü bu sene aldım.
    para oldukça buralardan talibim, enflasyonist ortamda bence oldukça uygun fiyatta.
    halka açıklık oranı yüksek değil mi.oysa sermaye küçük.buna niye ihhtiyaç duymuş olabilirler?

4.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Bu gun yabancı satışta kamu bankaları ve iş yatirim almakta ..hisseye para girişi var inssalla guzel gunlere yelken açar.ytd..........nokta
    cemal bey pkartı sattınız psdtc yi satmadınız tebrik ederim...Bana bu hisse malesef hiç yaranmadı sabredemedim...7 tl den aldım olmadı 25 tl den aldım olmadı değişik tarzı var sıkıcı bir hisse...bol şans size...

5.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    cemal bey pkartı sattınız psdtc yi satmadınız tebrik ederim...Bana bu hisse malesef hiç yaranmadı sabredemedim...7 tl den aldım olmadı 25 tl den aldım olmadı değişik tarzı var sıkıcı bir hisse...bol şans size...
    Değerli arkadaşım p.kartdan 1000 adet duruyor bundan 2000 adet duruyor p.karti sattığımız p.kart topiginde yazdım safsata geliyor gidiyor kalava ver yansın kişilere camur atanı sevmiyorum.kalavi tanımam fakat zoraki şunu alın demiyor .adama kalpazan dolandırıcı şu bu nedir ya p.kart bir gün patlayacak kalavin dediği doğru tahtayı ele geçirmeden götürmeyen.o. açıdan p.karti azaltır yani 1000 adete çektim.sizler ve kalav olmasa soke değirmene direk giderdim.sansin ve kazancin bol olsun dostum sen yine ismi değiştirmişsin seninle indekste yolculuğumuz vardı ekmegi yiyeceğimiz anda satmistik.bol kazançlar akcaydan slm.lar.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by semiz Yazıyı Oku
    halka açıklık oranı yüksek değil mi.oysa sermaye küçük.buna niye ihhtiyaç duymuş olabilirler?
    imtiyazlı hisseler olduğu için halka açıklık oranının yüksek olmasının yönetim için sorun olmadığını düşünmekteyim. ortaklar satış yapmış, muhtemelen ticaret yapan kişiler.

7. Konsolide olmian 6 aylik kar 23 milyon 800 bin TL dir pergomoncular hayirli olsun.ytd

8. Ekran görüntüsü 2023-08-10 110809.jpg
    hazır giyim sektörü ile uğraşan bir şirket için bilançosu iyi ancak hisse'de baya baskı var
    İnsan bazen bir tesadüfle güzel işler yapar. Bazende bu güzel işleri isteyerek değil, herhangi bir baskı altında yapmış olur. Böylece yapılan işler mutluluk getirmez.
    FARABİ

Sayfa 268/272 İlkİlk ... 168218258266267268269270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •