Sayfa 268/1003 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Faizler artınca bankalar zarar yazmaya başlayacak...Bence faiz işide zor , hkm dediği gibi birkaç artırıma müsade edilir ...
    18 ayda % 25'lere getirecekler zaten hepsi konuşulmuştur, azar azar kurbağayı ürkütmeden..

Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Kabine hayırlı olsun. Pazartesi borsada sert düşüş gelirmi acaba beklenti bitti hesabı.birde uzun vadede borsa ne yapar acaba tahmini olan görüşlerini yazabilir mi arkadaşlar.iyi aksamlar

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Faizler artınca bankalar zarar yazacağından banka hisseleri benim tercihim olmaz...Doları salacaklarsa yurtdışı iş yapan veya dövize endezli mal yapan frmalar güzel kar yazabilir...

Borsa bence ne olacağını görmek isteyeceğinden bekleme dönemine girer...Batı sermayesi ortalıkta görünmediğinden döviz bazlı gerçek bir trendin oluşması bana göre imkansız...Hisse bazlı güzel hareketler olacağını düşünüyorum...

3. Her şey yavaş olmalı ve olacak temin Apturaman Yıldırım da aynı şeyi dedi yavaş yavaş o yüzden herşeyi pazartesi beklemeyin. Sayın Misterler.

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Faizler artınca bankalar zarar yazacağından banka hisseleri benim tercihim olmaz...Doları salacaklarsa yurtdışı iş yapan veya dövize endezli mal yapan frmalar güzel kar yazabilir...

Borsa bence ne olacağını görmek isteyeceğinden bekleme dönemine girer...Batı sermayesi ortalıkta görünmediğinden döviz bazlı gerçek bir trendin oluşması bana göre imkansız...Hisse bazlı güzel hareketler olacağını düşünüyorum...
    Borsa tartışmasız 65 e gitmeli yıl sonuna kadar.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,483
    20 yıldır memleketi yönetmişler[daha doğrusu yönetememişler herşeyi berbat etmişler, ekonomi- hukuk-demokrasi-eğitim-göçmenler- dış politika] şimdi sanki herşeyçok güzel olacak

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Borsa tartışmasız 65 e gitmeli yıl sonuna kadar.
    Kim ne derse desin 20 yıllık metal yorgunluğunu üzerimizden atabilseydik Borsa için net analizler verirdim...Şimdi 20 yıla bir 5 yıl daha ilave ettik...Bol para dönemi yok..Dış ticaret verileri de ortada yorumlamaya bile gerek yok....Kara şimşek belki tahsilatı olamayacak duruma düşmeden ortamı ödeme yapılabilecek seviyeye döndürmek için gelmiş olabilir ki ortada Batı sermayesi görünmeden ben endex bazlı sizin gibi olumlu olamıyorum...Ama dövizi salarlarsa hisse bazlı çok güzel hareketler göreceğiz...

Dövizi tam salamazlar kkm gibi bir canavar yarattılar.24 25 bile bütçenin canına okur.İhracatçılara da nebati sanırım 28 falan demiş.Aslında tam meksika açmazı,herkes birbirinin gözünün içine bakıyor,sistem kitli.

8.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    20 yıldır memleketi yönetmişler[daha doğrusu yönetememişler herşeyi berbat etmişler, ekonomi- hukuk-demokrasi-eğitim-göçmenler- dış politika] şimdi sanki herşeyçok güzel olacak
    fakir yemekte tatlı bulamayınca hatunu düdüklermiş, topiktekilerin de yapabileceği başka bir şey yok, umutu yufkaya sar..

Sayfa 268/1003 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •