Sayfa 269/360 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon
Arama sonucu : 2879 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. demek ki aylar önce bu günleri doğru tahmin etmişiz...temel analizcilerin arasındaki fark da geleceği ne kadar doğru tahmin etmek ile alakalıdır...yoksa bu günkü rasyoları alıp bir karşılaştırma yapmak temel analizcilik değildir...önemli olan takip ettiğiniz şirketin geleceğini görebilmektir...kim ne kadar uzağı ne kadar doğru tahmin edebilirse vede sabır eder ve kısmeti de açık ise o kişi o kadar çok kazanacaktır...sabır olmadan ve kısmet olmadan bazen bilgiler havada kalabiliyor....o bilgiler kazanmamıza yetmeyebiliyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. bolinger orta bandı ve aynı zamanda psikolojik seviye olan 100 tl nin üzerinde kalmak bence değerlidir...inşALLAH yavaş yavaş ilk etapta 115 leri ardından da 128 leri hedefleriz...kapanışımız tam da 99,95 ten olmuş...endeks de %0,85 düşmüş...bence herşeye rağmen iyidir...100-105 arasını güçlendirmek iyi olacak...brüt bitinceye kadar az az çıkmak veya defans yapmak yararlı olacaktır...sonrasında artık yeni beklentilerimizin etkisine girmeye başlarız...o beklentiler ile ilgili bir kaç tane kap haberi bizi bayağı canlandıracaktır...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. arkadaşlar biraz önce sektör ile yakından alakalı olan bir dostum green x in sayfasına girmiş...o platformdan işlem yapabilmek için orta paketten abone olmak gerekiyormuş...abonelik için de 37 bin tl ödeme yapmak gerekiyormuş...ayrıca yapılan her işlem için atatp belli bir komisyon alıyormuş....

anlayacağınız atatp para basma makinasını kurmuş...=)) hem de çok güzel bir yere...düşünsenize bu sektör ile ilgili binlerce şirket var ve bu sayı giderek artacak...bu platforma 10 bin şirket kayıt olsa sadece abonelik ücreti 350 milyon yapar ki bu miktar çok fazla..bir de bu platformu 2024 yılında 4-5 ülke de de kurulacağını varsaydığımızda çok muazzam bir gelir oluşur...

bu platform aynı zamanda atatp nin kredibilitesini çok artıracak...ona ülkemizde ve uluslararası arenada çok hayırlı kapıları açacak..

4. atatp bu konuda iyi yere ve tam zamanında dükkan açtı

5. "Turan kuracaktık Viran olduk". der Enver paşa

6. Tavanımız hayırlı olsun

7.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    "Turan kuracaktık Viran olduk". der Enver paşa

1gun bekletti olur o kadar

Sayfa 269/360 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız