Sayfa 269/1001 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Son durum:

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Koca: Son bir ayda Ankara'da günlük ortalama vaka sayısı 127, son bir haftada günlük ortalama vaka sayısı 155, son üç günde ise 177

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İstanbul'da ;
    Son 1 ayda ortalama günlük vaka sayısı: 653
    Son 1 haftada ortalama günlük vaka sayısı: 620Son 3 günde ortalama günlük vaka sayısı: 616

Bakan Koca : (YKS ve LGS) Her iki sınav için Bilim Kurulu'nun; sınava giriş-çıkış saatlerinin güvenilir bir şekilde yapılması önerisi oldu. Gerekilirse o saatlerde sokağa çıkma kısıtlaması olabilir

5.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    yok kurtarıcı yok ikinci Atatürk falan. Ne oluyoruz rasyonel düşünce yoksunu gökhan ve onun hissiyatına kapılanlar ...
    madem öyle , sığ pragmatist bakış açısına indirivereyim ben de o halde : adam bildiğin trivago ekrem çıktı , rıza baba ...
    oldu mu aldın mı cevabını...
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Hamza Kardes, ben inan hic birsey anlamiyorum yazdiklarindan.

Rica etsem, Bilal'e anlatir gibi anlatsan.

Attached Images Attached Images
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Istanbul taksi plakasini 2mm tl den alan cok var. Eger dediklerini yaparsa plaka fiyati 100 bine duser. Kim karsilayacak bu zarari? Dava acilacak davayi taksiciler kazanacak belediyenin kasasindan milyarlarca lira cope gidecek

Turkiyede insan kafayi yer valla

7.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Istanbul taksi plakasini 2mm tl den alan cok var. Eger dediklerini yaparsa plaka fiyati 100 bine duser. Kim karsilayacak bu zarari? Dava acilacak davayi taksiciler kazanacak belediyenin kasasindan milyarlarca lira cope gidecek

Turkiyede insan kafayi yer valla
    O satışlar yasal yapılmıyor ve vergilendirilmiyor ki.
    Mahkemede neyi ispat edecekler.Taksi sahipleri senede cüzi miktar serbest meslek erbabı olarak vergi ödüyor....

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 269/1001 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •