Sayfa 269/981 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bu yeni başlık atanda iş yok hiç hareket etmiyor bu meret artık dar bantta sıkıştı kaldı
    Önceki başlığı atan kuruttu ortalığı.
    Bir sonraki başlığı sizden bekliyorum.
    Uzun süre dar bantta sıkışması iyidir.
    5.15 ile 2019’a girdik desek üzerine yüzde 25 net getirse o noktadan 6.43 edecektir yıl sonu normal şartlarda. Daha düşük bir seviye beklemiyorum.
    Tekrar dile getireyim. Başlığı açtığımda 5.76 idi. Başlık kapanışında bu seviye altında kalırsak forumu artık misafir kullanıcı olarak izlerim.

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bu kareden sonra dolarda kaçanın anası ağlamaz.

https://m.mynet.com/cumhurbaskani-er...e-110105536635
    benjamine sarılasim geldi yaww..
    acuk daha sıkı sarilim.

3. [IMG][/IMG]

Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Günaydın Ayhan bey, benim yeğen yabancı dilde 80 soruda 80 doğru yaptı. Geçen yılki tyt ham puan sıralaması 305 , internetteki çoğu sitede sıralama robotunda ilk 18 e giriyor. Şimdi, bu genç sınav sonuçları açıklanınca kyk bursuna başvuracak. Ancak ; kyk sitesinde başvuru şartlarında muallak konular var. Örneğin ; daha önceden veya halen kyk kredisi almıyor olmak diye bir madde var. Oysa benim yeğen 2 yıldır kyk dan kredi alıyor. Bu durumu bazı formlarda engel değil, aşılabiliyor diye yazmışlar fakat nasıl olduğunu yazmamışlar.

Zaman varken çözüm aramak maksadıyla dile getiriyorum.
    senin konu biraz farklı o yüzden kyk ile görüşmen daha mantıklı
    burada sorun şu 2 yıldır kredi alıyorsa bundan sonra sadece 2 yıl kullanım hakkı olacak kredisini bursa çevirip 2 yıl ödeme yapacaklar gibi
    şunu sorun birde biz aldığımız krediyi kapatsak 4 yıl burs alabilirmiyiz diye
    bizimkinde ilk girişte yabancı dild e78 inci olmuştu direk burs aldı.
    sizinkinde ki konu farklı direk kyk yı arayın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Temmuz ayı dolar ayı olacak gibi görünüyor.
    1. Sebeb merkez bankası sağlam bir faiz düşürecek.
    2. Sebebi ise S-400 lerle ilgili bence yaptırım gelecek.

6. Sıfırdan gelip kısa zamanda voleyi vuran biri olarak bir sonra ki başlığı açmaya talibim

7.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Sıfırdan gelip kısa zamanda voleyi vuran biri olarak bir sonra ki başlığı açmaya talibim
    Kafe de batmış diyorlar, öyle ise sizi destekliyorum. +1

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Summer is coming diyorsunuz yani.
    Pampiş is cominggg diyorum :D
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 269/981 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •