Sayfa 27/179 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 1426 madde; 209 - 216 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

kısaya ve uzuna son bir teknik analız yapalım ve buradan ayrılalım..

kısada 12.47-49 yani 12.50 seviyesı mevcut yükselişin devamını onaylayan bir seviye.. kırılması sorun olmakla birlikte aşağıdaki ÇANAKKALE 12.32 geçilmez desteğinin çalışması güvenli ortamda olduğumuzu gösterir.. yukarıdaki kirli sarı 13.61 yeniden otobana çıkılacak seviyeyi gösterir..ilk satıs bolgesını elini kolunu sallayamadan geçemedığı için şimdilik alt kanalda zıplayıp duruyor..12.32 ye çok güçlü bir destek daha geldi..kırmızı 12.29... bu seviyenin kırılması düzeltmenin uzuyabileceği olasılığını arttırır...bu arada kapanışın 12.51 ve üzeri olması güzel olur..

uzuna gelince, sarı kırmızının arkasına yaslanmış keyif yapıyor.. açıları mükemmel..yeşilin yeşili geçmesi ile yeni bir güç gösterisi daha gerçekleşti 3 indikatörü içinde bulunduran roza, yeşili geçmesi ile yeni bir gövde gösterisine başlayacak.. kısaca oldukça güçlü bir konumda.. kazancınız bol ve daim olsun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Teşekkürler sn. esozcan çok güzel detaylı bir teknik değerlendirme oldu.
    Teknikte seviyeler belli oldu. Temel analiz analiz derki, Teknosa şu an 20 TL olmalı.

Kaybedeceğimiz sadece zamandır!

3. Yatırım fonları 4 ayda aldı bu arada elindekileri, hergün takip ediyorum

4.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Yatırım fonları 4 ayda aldı bu arada elindekileri, hergün takip ediyorum
    arada bir bizi bilgilendirirsen iyi olacak dostum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. şimdilik çocuklarımın internetten verdikleri bir siparişi teslim aldım...benim kredi kartımı ve adresimi veriyorlar...hep taşımak bana kalıyor...bu sefer de gidip üç adet terlik siparişi vermişler...ilk söylediklerinde çocuklar piyasada istediğin kadar terlik var ne gerek var dedim...ama dinletemedim..., bu gençler fena alışmışlar...artık en küçük şeyi bile dışarıdan almaktan acizler...telefondan bakıp siparişi veriyorlar...

buda gösteriyor ki e-ticaret sektörünün önü açık...gençler ve ev hanımları çok sık internetten alış veriş yapıyorlar..sektör bu yıl %66 büyürken ,teknosanın %95 büyümesine artık şaşırmıyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. yalnız ilk gün sipariş verdiklerinde ptt kargoyla mı yoksa mng kargoyla mı gelsin diye bana sorduklarında fark etmez dedim...hatta biraz da devletini seven biri olarak ptt kargo ile olsun dedim...(ptt kargo biraz da devletin ve milletin malı olduğunu düşündüğüm için ) ama söylemez olaydım...tam iki haftadır ürün ancak geldi...üstelik de kargoyu getiren arkadaş ürünümü almam için beni ta dışarıya kadar çağırdı...

normalde ürün bizzat bana kadar getirilip elden teslim ediliyor dedim siz neden böyle dışarı çağırıyorsunuz diye de biraz kızdım...neyse dışarıya çıkıp baktığımda belki de 10-20 paketi dışarıda üst üste yığmış ,ürün sahiplerini tek tek telefon ederek yanına çağırıyormuş...

neden bu kadar geç getiriyorsunuz diye sorduğumda abi diğer kargolar uçakla getiriyor biz ise kağnıyla diyerekten biraz da espri yaptı.. koskocaman batman a 9 arkadaş bakıyoruz dedi...ürünlerimiz hep 9 gün gecikmeli geliyor dedi...

devlet kurumlarının kendilerini yenilediklerini sanıyordum...meğer hala aynı kafa devam ediyormuş...bir daha tövbe...ptt kargo benim için bitmiştir....

e-ticarete artık ben de alışırsam iyi olacak...teknolojiden fazla geri kalmamak lazım..

7. Değerli hocalarım 3. çeyrek bitmek üzere, acaba 3. çeyrekte kar beklentileriniz ne kadar? Detaylı çalışan bir hocamız var mı acaba? Bizi de aydınlatırsa iyi olur. O ki zaten hisse düzeltme döneminde, bari bilançoyu konulaşım

8.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Değerli hocalarım 3. çeyrek bitmek üzere, acaba 3. çeyrekte kar beklentileriniz ne kadar? Detaylı çalışan bir hocamız var mı acaba? Bizi de aydınlatırsa iyi olur. O ki zaten hisse düzeltme döneminde, bari bilançoyu konulaşım

ilk çeyrek ciro....2,8 milyar......net kar......58 milyon
    ikinci çeyrek ciro....3,5 milyar....net kar.....134 milyon

üçüncü çeyrekteki ciro 3,5 milyarın üzerinde , net kar da 150 milyonun üzerinde olması yeterlidir...önemli olan artan bir trendin görülmesidir...trend arttığı sürece işler iyiye gidiyor demektir ve buda teknosanın büyüdüğünü gösterecektir...

Sayfa 27/179 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •