Sayfa 27/64 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
Arama sonucu : 511 madde; 209 - 216 arası.

Konu: INGRM - Ingram Micro Bilisim Sistemleri AS

1. Spek giren çıkan tüm lotlari sayıyor galiba ben böyle tahta görmedim

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sly Yazıyı Oku
    Spek giren çıkan tüm lotlari sayıyor galiba ben böyle tahta görmedim

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen çok doğru söylüyorsun, güzel grafiği ve iyi bir temeli var ama sırf bu sebepten tahtadan uzaklaştım. Tahta da yaşadığım tecrübeleri burada yazdım şaka gibi 600-700 lot için neler yaptılar. Ha uçar gider orası ayrı konu ama ben içinde olmam
    ytd.

3. Bunun gibi hisseler çok zor hisseler kademesiz küçük miktarlarla aşağı yukarı yapılabilir. Giren çıkan takibi çok kolay, bunlar ışığında çok sabır gerektiren hisseler bunlar. Ancak siz varsınız diye gitmez düşüncesi yanlış illa ki ky da varken gider gidecekse. Orta uzun vade bu şirket için olumlu görüyorum.

4. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Bu hisseyi cok sevdim arkadaş kademelerde 5 6 lot var..Aldığın hisseleri satamıyorsun...Başka hisse olsa coktan satacaktım.Bun da uzun vade bekleyecem pasa paşa..Artık 12 mi 15 mi vedalaşırız.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

7. An itibariyle 5 not alış 9 lot satış.Notumuzu düşelim.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 27/64 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •