Onemli Gunler Banner
Sayfa 270/953 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon
Arama sonucu : 7617 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    1.43 olabilir
    verdiğim rakamlar alış satış farklarıdır,alış ya da satış fiyatları değildir*

2. Hiçbir spek,kısa zamanda bu denli zarar yazmış acemi bir oyuncuyu elinden kaçırmaz!

3.  Alıntı Originally Posted by Savaşçı Yazıyı Oku
    Hiçbir spek,kısa zamanda bu denli zarar yazmış acemi bir oyuncuyu elinden kaçırmaz!
    Tekbasina ise, ornegin oyak da ayni kisi olabilir finansmanda , teb I neden tekbasina dusundunuz yaniltici olabilir..

4. Oraya bakarken TEB garanti Oyak ve ykb yi tek bir kişi yada grup olarak düşünün TEB yukarı doğru alırken. Asagı basarken malı buralara gizledi .onlarda geçen hafta 85-79 arası da malı çıktı gibi gösterdiler bence malı çok gazla aracı kuruma gizlediler ve burda büyük bir şey dönüyor (bu hareketler geçmiş tecrübelerimle bana galip Öztürk e benzetiyorum )

5.  Alıntı Originally Posted by Nazik Yazıyı Oku
    Oraya bakarken TEB garanti Oyak ve ykb yi tek bir kişi yada grup olarak düşünün TEB yukarı doğru alırken. Asagı basarken malı buralara gizledi .onlarda geçen hafta 85-79 arası da malı çıktı gibi gösterdiler bence malı çok gazla aracı kuruma gizlediler ve burda büyük bir şey dönüyor (bu hareketler geçmiş tecrübelerimle bana galip Öztürk e benzetiyorum )
    Kime benzerse benzesin bi yukarı yürüsünde adamı borsadan sogutur böyle işlemler

6. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Sbahtan sağlam çaktılar endeks yeşiklen.
    Eksi olan tek banka TSKB.
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

8. Ağzına sıçtılar bankanın. Atlar iyi tepişiyor... olan bize oluyor... büyük bir el değişimi var. Benim görüşüm.. ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 270/953 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •