Sayfa 270/408 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 3261 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1.  Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    16.40 görünüyor bende dolaşımdaki pay. Sabahtan akşama değişiyor bu normal olamaz. Ben anlamadım.
    ortaklar satıyordur
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

2. Kritik seviyelerdeyiz, 361 i desteği şimdilik çalıştı, kapanışı takip etmek gerekli bu desteği kırması iyi olmaz
    YTD.

3. Nerde duracak nerden dönecek bakalım bu Avusturya işi bozuyor

4. Arkadaşlar 3 aydır yatırım finansman nerdeyse 1 buçuk milyon lot satmis. Ne desteği direnci grafiği?? Böyle satmaya 3 ay daha devam etsin 300 altını gösterir. Amaç ne burda bu yatırım finansman kimin malını satıyor? Her geçen gün hissenin dolaşımdaki payı artıyor. Kap ta en ufak açıklama yok.
    Çok kısa sürede bi dünya zarar yazdı bana.
    Uygun fiyattan girdim dedim. Anlaşılan o bana girdi.

5. bugün 360'tan yüklü girdim. iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum. sırf şubattaki zirvesine göre fiyatı düşük kaldı diye çok araştırmadan atlamış oldum. YF hunharca satmaya devam ediyor. son bilanço berbat, kısa vadede ticari performansı da eskiye dönecek gibi değil. bunlar eksileri... avusturya borsası henüz tam toparlanamadı, biraz yükselirse doco viyana da yükseleceğinden buna yarayabilir. bir de bedelsiz potansiyeli var, bakarsın sürpriz bir karar alır şirket. bunlar da potansiyelleri.

citi'de ne kadar mal kaldığı belli mi? bugünün AKD'sı nasıl, YF ne kadar satmış?

6. Moralinizi bozmak istemem ama şirketlerin ciddi nakit ihtiyacının olduğu bu dönemde bedelsiz verme ihtimali zor gibi,

zaten şirketin CEO'sunun açıklamalarını takip ettiyseniz ne demek istediğimi biliyorsunuzdur..

is the average of five people around the human..

7. bedelsizin nesi zor. para mı gidiyor bedelsiz için. matbaa masrafı bile yok.
    sanırım bedelli ile veya temettüyle karıştırdınız. bozmayın moralinizi
    insanoğlusunuz bazen şaşırırsınız, sizde normal bunlar.

8. öncelikle son gelen bilançoda şirketin nakit akış tablosunu, yaptığı yatırımları, bu yatırımlara ne kadar kaynak gerektiğini inceleyin, sonra cevap yazın isterseniz..

is the average of five people around the human..
    Son düzenleme : MMF 1; 21-06-2020 saat: 10:34.

Sayfa 270/408 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •