Sayfa 270/563 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 4499 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Seer gibi kendini futbol uleması ilan edenlere uyan ali koç aykut hocayi gönderip Cocu denen salağı getirdi. Simdide benim vizyonumu anlamamissiniz ne yanali diyip yanalla gizli gizli gorusüyor

futbolculara ceza veriyorsun otobüsle istanbula döneceklermiş, başkansan o otobüsede sen ve yönetiminde olmalı
    sende aynı araçla dönmelisin.
    çocukmusun sen yahu , benimde başkana sabrım bitiyor

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Fenerbahçe taraftarı Mayıs Sn Ali Koç başkan olmasını istiyordu ve başkan oldu 1 yıl olmadı ve şimdi Fenerbahçe taraftarı Ersun Yanalı teknik direktör olmasını istiyor fenerbahçeye bu fenerbahçe taraftarı geçen sene Aykut hocayı gönderen taraftar ligi 2.sırada bitirdiği için neymiş efendim fenerbahçe göze hoş gelen futbol oynamıyormuş şimdi küme düşme hattındayız ve tarihinin en kötü fenerbahçe yazık aslında çok şey yazılır da gerek yok.fenerbahçe taraftarı utanıyor 8 ay sonra Ali Koç başkana istifa diyemez yazık.
    Buda fenerbahçe taraftarı olduğunu sanan kaşıntıların bi boldan anlamadığını gosteriyor

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Fenerbahçe taraftarı Mayıs Sn Ali Koç başkan olmasını istiyordu ve başkan oldu 1 yıl olmadı ve şimdi Fenerbahçe taraftarı Ersun Yanalı teknik direktör olmasını istiyor fenerbahçeye bu fenerbahçe taraftarı geçen sene Aykut hocayı gönderen taraftar ligi 2.sırada bitirdiği için neymiş efendim fenerbahçe göze hoş gelen futbol oynamıyormuş şimdi küme düşme hattındayız ve tarihinin en kötü fenerbahçe yazık aslında çok şey yazılır da gerek yok.fenerbahçe taraftarı utanıyor 8 ay sonra Ali Koç başkana istifa diyemez yazık.
    eğer bu sene Fenerbahçe futbol takımı küme düşerse Ali Koç başkan ve ekibinin istifa etsin diyeceğim budur.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Vay vizyona bak uçakla değil otobüsle doneceklermis
    Ali Koç ne demişti”Siz benim hayâl ettiğim FENERBAHÇE yi anlamamışsınız”
    Biz anladık da Ali Koç ve ekibi FENERBAHÇE nin büyüklüğünü anlamamış galiba!İlk okul çocuğuna ceza veren öğretmen gibi futbolculara ceza vereceklerine kendilerinde arasın suçu...Rezil ettiniz bizi yazık...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Alıntı Originally Posted by simsek Yazıyı Oku
    futbolculara ceza veriyorsun otobüsle istanbula döneceklermiş, başkansan o otobüsede sen ve yönetiminde olmalı
    sende aynı araçla dönmelisin.
    çocukmusun sen yahu , benimde başkana sabrım bitiyor
    Yunan başkana dönecek muhtemelen soyunma odasına hali getirdiler muhabbeti üstüne böyle bir komedi olursa Ali KOÇ uçar böyle bi komediye imza atmaması lazım başkanın yarın herkes daşşak geçer vizyon sahibi başkanimizla

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Buda fenerbahçe taraftarı olduğunu sanan kaşıntıların bi boldan anlamadığını gosteriyor
    yazık gerçekten ne diyim düşüncelerimi yazdım üzülüyor insan.aynen Aykut Hocayı beğenmiyorlar uefa kupasında yarı final oynatmış hocayı beğenmiyorlar ne diyim.

Baskan çok ersun yanal yok gündemimizde de. Aykut yok kemal ozdeste gitti. Kume düşme potasındaki takımı çalıştıracak adam gibi bir hoca bul otobüs uçak hali bilgisayarları sildiler gibi çocukça işleri birak

Sayfa 270/563 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •