Sayfa 271/472 ÝlkÝlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon
Arama sonucu : 3826 madde; 2,161 - 2,168 arasý.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Bankof ve info alýcý tahtada, bir döneklik yapmazlar ise bugün yukarý gider bu hisse

Alýntý Originally Posted by kingsailor Yazýyý Oku
    Cikarken deflrca ciktigini yazan burak bölük düþerken sadece 2 3 defa yazmakla yetindi.....

Art niyetli insan
    --beinim adýmý verirken kendi adýný vermeyen cesur yürek...delikanlý adam/bayan..

3.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --iyi niyetli biri olsaydýnýz..GK da-burada gerkesiz yere tartýþtýðýn-satýþlarýn maliyeti konusunun aslý nedir diye sorup, beni yalancý konumuna sokardýn...bu fýrsatý niye kaçýrdýn...
    Sen sorunu sarabilseydin yapardim.......

Alýntý Originally Posted by kingsailor Yazýyý Oku
    Sen sorunu sarabilseydin yapardim.......
    --ben, sorumu sordum, önceden de bir kaç kez sormuþtum...cevap verecekler konuya hakimler...ayrýntýya gerek yoktu...ben cevabýmý net aldým....

--sen tamamlayabilirdin...konuyu gayet iyi biliyorsun...

--senin ki üzüm yemek deðil...baðcý dövmek...
    Türkiye'de her þey olabilirsin ama rezil olamazsýn. M.Mungan

5.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --ben, sorumu sordum, önceden de bir kaç kez sordum..cevap verecekler konuya hakimler...ayrýntýya gerek yoktu...ben cevabýmý net aldým....

--sen tamamlayabilirdin...konuyu gayet iyi biliyorsun...

--senin ki üzüm yemek deðil...baðcý dövmek...
    Hic kimse birþey anlamadi....

Sorabilsen ozur dilemezdin.....

6. Þirket patronunun ne kadar önemli olduðuna en bariz örnek bence Ülker dir. Günlerdir burda bu konu tartýþýlýyor. Keþke bu tartýþmalara fýrsat vermeyecek bir çizgi çizebilseydin Ülker patronu. Ama maalesef yeþil sermaye denilen sözde islami þirketlerin geneline yakýný yatýrýmcýnýn yüzünü güldürmüyor

Ülker eðer bir Koç Grubu þirketi olsa idi iddia ediyorum 10 milyar dolardan aþaðý iþlem görmüyor olacaktý. Tabi karlýlýkta mevcut þekilde olmayacaktý

Bizden Godiva istediler 4 milyar dolar verdiler vermedim diyen birine ülkerin piyasa deðerin neden borsada 1.3 milyar dolar diye sormak isterim!? Ki Godiva Ülker içinde sadece 1 iþtirak. Godiva haricinde onlarca marka ve 13 fabrika var

Deveye demiþler neden boynun eðri diye nerem doðru ki demiþ. Ülkerin geçmiþ çizgisi maalesef o misal

Kerevitaþa Yýldýz Holding karsýz Donuk Fýrýný geçen sene 900 kusur milyon gibi bir rakamla satmýþtý. O sýra hissede idim derman duman olmuþtu tahta. Belki huylu huyundan vazgeçmiþtir ümidiyle Ülkere geldim. Bilanço ile bakacaðýz ne olacaðýna

7. Dün saðlam durdu ya bugün su koyvermese olmazdý.nazar falan degerdi bu iyi oldu. Nasýl olsa alýþtýk biz

8.  Alýntý Originally Posted by MAHARAJ Yazýyý Oku
    Þirket patronunun ne kadar önemli olduðuna en bariz örnek bence Ülker dir. Günlerdir burda bu konu tartýþýlýyor. Keþke bu tartýþmalara fýrsat vermeyecek bir çizgi çizebilseydin Ülker patronu. Ama maalesef yeþil sermaye denilen sözde islami þirketlerin geneline yakýný yatýrýmcýnýn yüzünü güldürmüyor

Ülker eðer bir Koç Grubu þirketi olsa idi iddia ediyorum 10 milyar dolardan aþaðý iþlem görmüyor olacaktý. Tabi karlýlýkta mevcut þekilde olmayacaktý

Bizden Godiva istediler 4 milyar dolar verdiler vermedim diyen birine ülkerin piyasa deðerin neden borsada 1.3 milyar dolar diye sormak isterim!? Ki Godiva Ülker içinde sadece 1 iþtirak. Godiva haricinde onlarca marka ve 13 fabrika var

Deveye demiþler neden boynun eðri diye nerem doðru ki demiþ. Ülkerin geçmiþ çizgisi maalesef o misal

Kerevitaþa Yýldýz Holding karsýz Donuk Fýrýný geçen sene 900 kusur milyon gibi bir rakamla satmýþtý. O sýra hissede idim derman duman olmuþtu tahta. Belki huylu huyundan vazgeçmiþtir ümidiyle Ülkere geldim. Bilanço ile bakacaðýz ne olacaðýna
    Hocam geçen sene 2. Çeyrek 2 milyara yakýn zarar vardý döviz artýk hedge yapýlýyor yeni yönetim özellikle Cfo çok iyi iþler yapýyor Murat Ülker yönetim kurulundan çýktý profesyoneller yönetmeye baþladý pladis CEO ve Hintli cfo yönetime girdi önem gýda birleþmesine genel kurulda soruya yapýyý düzene sokma amacý demiþler bu çeyrek ve 3 ay sonra gelecek 2. Çeyrek ile fk 5 lere düþebilir bu alýnan döviz kredilerinin kullanýlýþý þirketin yönünü belirleyecek bakalým hayýrlýsý size katýlýyorum yeni yeni iyi yönetilmeye baþlandý eðer zaten hep öyle olsaydý dediðiniz deðerde olurdu

Sayfa 271/472 ÝlkÝlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •