Sayfa 271/359 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Bilici yatırım, ulaşlar ve ihlasın nasıl bir firma olduğunu bilmeyen yoktur heralde. Bunlara gidenler Atlas ve megap gibi olacağını tahmin ederler sanırım.
    Kent günlerdir bekliyor ve kalıplaşmış artık. Tek rakip tsgyo. Onunda bedelli oranı düşük.
    Beklentim yüksek.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. En iyisi Kent ile birlikte bedelli onayının gelmesi oldu.Kent 200 lerden 2000 lere geldi yüksek bedelli oranı ve dolaşımda az hisse olması sayesinde.Bizimde fiyata göre bedelli oranımız %200 gayet iyi rakkam.bedelli sürecinde şirket hisse satıp köstek olmazsa güzel rakkamlar görülebilir.çıpamız şirketin hisse satıp satmayacağıdır bana göre.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kent zaten yapacağını yaptı...satış bile yiyebilir. Dzgyo 10 üzerinde olsaydı korkardım ama bu rakamlar primsiz sayılır. Diğerlerinin halka açıklık oranlarına bakmak lazım

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

4.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Kent zaten yapacağını yaptı...satış bile yiyebilir. Dzgyo 10 üzerinde olsaydı korkardım ama bu rakamlar primsiz sayılır. Diğerlerinin halka açıklık oranlarına bakmak lazım

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kent te sizle aynı düşüncedeyim hatta aşırı primli ..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by gumus2929 Yazıyı Oku
    İşte bu çok iyi oldu. Herkese hayırlı olsun...bedelli oranı %200 sanırım genel kurul salı ya da çarşamba R tahtasını açar. Siz ne dersiniz sn. Sasa?

Sahsi fikri mi söylüyorum çok biçç bir tahta yapıcımız var 2 gündür alsatlarda beni denk getirdi, gecen hafta perşembe 20bin tl koydum.! şimdi mikme sırası bende :D
    inşaaata para lazım hızlı bir şekilde bedelliyi yapacaklarına eminim. çok aç gözlü olmayın hedefinizi koyun! tahta hareketi biraz vkfyo benzıyor tahta yapıcı o hıssede 15 gune yakın bedellı haberı onaylandıktan sonra bekletti. ŞU İKİ HAFTA TAHTA HAREKETİNE DAYANAN ARKADAŞLARA SESLENIYORUM BÖLÜNENE KADAR EKRANA BAKMAYIN KAÇ PARA OLDUGUNUN ÖNEMİ YOK DİKKAT CEKICI HAREKETLER YAPILACAKTIR BÖLÜNGÜGÜ GÜN EKRANI AÇIN VE BEN NEREDEN SATMALIYIM DİYEREKTEN DÜŞÜNÜN. BOL TAVANLI GÜNLER DİLERİM.
    NOT: HEDEF YOK!!!! X2
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. Hedef büyüttük yola devam )
    Teşekkürler sn sasa

7. Son dönemde bedelli arttırımlar revaçta ve epey büyük prim yapıyor bedelli bölünenler.hayırlı olsun

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Vkfyo %600 prim yapmışki büyük oran. penguen gıda %80 yapmış.atlas %75 prim yapmış. Bu oranlar spk onayı sonrası bölünme sürecindeki primler

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 271/359 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •