Onemli Gunler Banner
Sayfa 272/327 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322 ... SonSon
Arama sonucu : 2614 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Bugün paraşütsüz düştü, son günlerde endekse karşı direnirken dün ve bugün sert düşerek başladığı yere yaklaştı yine, yükselecek ve zirve yenileyecekse bile bu kolay olmayacak çok belli, 12.3 ları bir daha denememeli, benim için sıkıntı değil denemesi, ama buralarda çok zaman gecirmesi yükseliş trendinin tamamen bitmesi anlamına gelebilir. Acil 13 üstü olmalı ve aşağısında kapanış yapmamalı.

2. inat ettim aksen 10 da iken almadım doas 25 iken almadım cimca 20 iken almadım aksa 15 ken almadım toaso 31 ken almadım elimde bu hisselerin hepsi mevcut almadım derken hiçbirini arttırmadım sark satsaydım bunlardan ciddi artışlar yapacaktım ve en az yüzde 35 üzerinde kar yazacakken bu haysiyetsiz ve karektersiz kağıttan şuan başa başım güncel paranın değer kaybını sayarsak maliyetim en son alımlarla birlikte 10 civarı ciddi anlamda tiksindim kağıttan yalnız hala diyorum spek ********i seni 3 rakam olmadan tek lot satmayacağım tüm hisselerimi blokladım artık bu hisseye yazlık aldım ve deniz aldı götürdü diye kabul edeceğim eskiden 30 a razı olacaktım artık sürede önemli değil gerekirse 10 yıl olacak ama bu kağıdı güncellenmiş hali ile 3 rakamlardan önce satmayacağım
    ytd deli saçmasıdır

3. hiçbir hisseden yorulmadım senin kadar kazanacağım paranın da tadını bırakmadın ama dedim ya yan kağıtta kazandığım paralarlada senden alacağım buraya artık seninle toplantıda oturacak kadar ciddi lotla geleceğim karşına çaycı
    ytd deli saçmasıdır

4. karektersiz hissede dün denizden biri 31 şeklinde satıyor kapanışta
    ytd deli saçmasıdır

5. Biraz da buralarda canını çıkarıyorlar küçük yatırımcının ama buradakiler ciğerini biliyor bu hissenin, bu kapanış işlerinin yalan olduğunu biliyoruz. Tahtada çok profesyonel bir baba çalışıyor, tebrik ederim. Sorun yok bizde ayak uydurmaya çalışıyoruz

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    inat ettim aksen 10 da iken almadım doas 25 iken almadım cimca 20 iken almadım aksa 15 ken almadım toaso 31 ken almadım elimde bu hisselerin hepsi mevcut almadım derken hiçbirini arttırmadım sark satsaydım bunlardan ciddi artışlar yapacaktım ve en az yüzde 35 üzerinde kar yazacakken bu haysiyetsiz ve karektersiz kağıttan şuan başa başım güncel paranın değer kaybını sayarsak maliyetim en son alımlarla birlikte 10 civarı ciddi anlamda tiksindim kağıttan yalnız hala diyorum spek ********i seni 3 rakam olmadan tek lot satmayacağım tüm hisselerimi blokladım artık bu hisseye yazlık aldım ve deniz aldı götürdü diye kabul edeceğim eskiden 30 a razı olacaktım artık sürede önemli değil gerekirse 10 yıl olacak ama bu kağıdı güncellenmiş hali ile 3 rakamlardan önce satmayacağım
    Buna Rüzgara karşı işemek denir.
    Kimse senin babanın oğlu değil hesabını iyi yap gözüne gözüne çak. 7 den sarku sattım 9 dan geri aldım. Herzaman her şartta alınacak bir kağıt bulunur yeterki paran olsun.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

7. Sayın arpacı bey ben rüzgara karşı işrmiyorum tahtacının yaptığı uyanıklağa direniyorum elimde saydığım hisseler var olduğu için ğzüntüm bir nebze azalıyır ama baştada belşrtiğim gibi bu tahtadan yüzde karda iken bile satmadım çünkü büyük lokma için geldim hakkımızda hayırlısı para konusına gelince şükür burdan 200k lot daha çekecek kadar nakit olmasa bile vadeli mevduat ve metal ve döviz olarak duruyor ama dediğim gibi alacağım 100k 10 altında olduğunda olacak herkese hayırlı kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

8.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Sayın arpacı bey ben rüzgara karşı işrmiyorum tahtacının yaptığı uyanıklağa direniyorum elimde saydığım hisseler var olduğu için ğzüntüm bir nebze azalıyır ama baştada belşrtiğim gibi bu tahtadan yüzde karda iken bile satmadım çünkü büyük lokma için geldim hakkımızda hayırlısı para konusına gelince şükür burdan 200k lot daha çekecek kadar nakit olmasa bile vadeli mevduat ve metal ve döviz olarak duruyor ama dediğim gibi alacağım 100k 10 altında olduğunda olacak herkese hayırlı kazançlar
    Tahtacı tahtayı kendi haline bırakarak süzüle süzüle düşmesini bekliyor, herkese boyunun ölçüsünü verdiği içinde kimse bir kalkışmaya girişmiyor. eskiden mikro babayiğitler tahtada biraz cenk yapıyor gibiydi, ama şimdi onların da nefesi daraldı. benim gibi ufak sineklerden başka tahtaya bulaşan pek yok. Size büyük lokma var diye malesef kafesin içine tıkmışlar, sizde kafesin içinden ev sahibine tehditler savuruyorsunuz. Benim gördüğüm ve algıladığım bu. Büyük lokma gözükmüyor ufukta, ama şöyle ufak kahvaltılık birşeyler çıkar yakında.

Sayfa 272/327 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •