Sayfa 272/370 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322 ... SonSon
Arama sonucu : 2954 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Al sana yatırım. Ne dolar aldım, ne de faiz. Ülke şirketine yatırım yaptım. Yolunacak kaz buldular eğleniyorlar. Vallahi yazık, ayıp. Bilerek ceza kesiyorlar. Sonra yatırımcı niye uzun vadeye gelmiyor? Bu kadarı bile çok.

2.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    varlık fonu orkestra şefidir bizim pala yani. Sistemi o yönetir dolar çıkar mı iner mi borsa nereye kadar iner o bilir diğerleri onu takip eder.
    Diyorsunuz ki birbirlerinin karışısında olanlar beraber hareket ediyor.Bence bu dediğiniz mümkün değil.

Ha birde yazılarım işine gelmeyince beni trol diye yaftalayanlar oluyor.

Eğer bu piyasadaki düşüşü yapan TVF ise onu yönetenlere de Allah akıl fikir versin.

İsteyen istediği tarafa çekebilir.

Şu şartlardan geçerken borsan iyi olacak ki çatlak sesler kesilsin.Tl ye güven vermeye kalkışırken borsa en iyi reklam aracıdır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Bilinçli indiriyorlar, alttan daha fazla toplamak için.Ekrana bakmayın.Daha aşağısı yok.Endeks 1750 den döner max.

Ben bu düşüşte 1000 lot aldım,ort:125 bugünde alacağım biraz.

4. Söylenecek söz bulamıyorum ,gram 400 iken 155 tl olan sözüm ona devlete geçmiş şirket, gram 700 olmuş, kasasına 3 milyar ek para girmiş, pek çok araştırmasını yatırımını(?) yapmış ve 110 tl.. Ne kayyum ne bakan ne hükümet yetkilisi rahatsız.. Allah aşkına bizim suçumuz ne , devlete güvenmek mi? Sisteme güvenmek mi? Paramızı, yastık altında değil, dövizde değil, faizde değil ,sözüm ona devlete geçmiş üretim istihdam yapmış ve bizim hisselerimizle bize sormadan pekçok da bağışlar yapmış bir şirkete yatırmak mı... Nasıl yastık altındaki paraları sisteme çekeceksiniz, sistemin her biri yatırımcısına kan kustururken...

5. Dolar almadik TL'de kalip ülkemize ve milli paramıza destek verdik borsaya yatirim yaptik.
    Adamlar hem dolar alanı hem altın alanı hem borsadakileri herkesi çarptı.
    Cidden komedi, zararım 10 ayda maliyete gelip 3-4 günde aynı yerine geldi.
    ABV!

6. 2 aylık döviz manipülasyonu badiresini atlatıp fiyat olarak başladığımız yere geri döndük. Artık döviz sakinleşirse KY olarak sondajlardan bir türlü gelmeyen haberleri beklemeye geri dönebiliriz. Umarım kasadaki TL mevduatları "Kur Korumalı Vadeli TL Mevduat" olarak bankaya yatırırlar.

7. Mahkeme sonucu %100 belli Akın ipeğe geri verecekler şirketi ve neredeyse tüm fetöcüler serbest kalacak. Geri verilmesi iyi de devlet sürekli taş koyar kozala.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Kur korumalı mevduat sadece gerçek kişilere uygulanabildiği için mümkün görünmüyor.
     Alıntı Originally Posted by tacir1 Yazıyı Oku
    2 aylık döviz manipülasyonu badiresini atlatıp fiyat olarak başladığımız yere geri döndük. Artık döviz sakinleşirse KY olarak sondajlardan bir türlü gelmeyen haberleri beklemeye geri dönebiliriz. Umarım kasadaki TL mevduatları "Kur Korumalı Vadeli TL Mevduat" olarak bankaya yatırırlar.

Sayfa 272/370 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •