Sayfa 273/325 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon
Arama sonucu : 2594 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. Kaynak tacirler yatirim goruldugu uzere,piyasa dovmek isterken hic nefes almadan dibine bakmadan vurur ama almak icin nazli gosterip butun dalavereyi cevirir sayin kaetopunun yaptigi paylasimdan da belli olacagi gibi buralarda top cevirmeyi marifet belledi

2. Bu kadar bist 30 a para girdi,dolasip bi ismen tarafina bankalar ralli etti gene kurus kalkamadik cok enteresan

3. Bist yukselirken dustuk,yatay kapadi -3 daha dustuk

4. Kasim basinda yaptigim yorum..
    Keske yanilsa idim.Borsanin havasi kacti.Enazindan Ocak basina kadar agresif alimda olmamak lazim bana gore
     Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Gelde bilanco donemleri yaklasirken bunlara guven.Birtakim muhasebe uygulamalariyla kar lar artiyor yada azaliyor.Peki de bunu onceden kim biliyor? Birgun once kagidi tavana zorlayip mal cikanlar herhalde...İslem hacimleri yuksel dedik ,kredili islem ve faizlerinden bahsettik.Eldeki nakiti konu ettik .Bumu karsiligi..neredeyse 2 aylk emek cöp oldu.Simdi satanlar bekliyordur almak icin (31 i)

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Valla hocam bist gayet sovunu yapti iki haftada,bizim gibi ipin ucunu yanlis yerden tutanlar oturup tasalansin

6. Pala nin keyfi yerinde nerden satsa asagidan koyma firsati veren sirket var,boyle tatli short tahtasi ornegi az bistte

7. Millet bir de bu kansizlardan geri alim bekliyor,her seans mal cikisi en sert is ustunden belli ki ay sonu bir fon poz kapatiyor,alemi cihan boyle soygun gordu mu acaba

8. Görünen o ki ismen bana ne verdiyse geri almaya yemin etmiş.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 273/325 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •