Sayfa 273/1005 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: Viop LVİ

Alıntı Originally Posted by manif Yazıyı Oku
    pozsuz kaldım valla.
    Bugün bir cacık olmayacak belli.
    Sn anlarda 10.080 yakarsa short açmaya başlar benim el.
    anlamadığım vadeliyi neden tutuyor bunlar.

resmen % 0.7 hakkımızı yedi
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,752
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    anlamadığım vadeliyi neden tutuyor bunlar.

resmen % 0.7 hakkımızı yedi
    Bu gün bıst100 de 70 puan temettü indirimi oldu
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    SAĞLIKTAKİLER hele hemşireler çok çalışıyor.24 saat nöbetleri var.50 yaşında kadın nöbette 20 -30 kişilik servise bakıyor.Gördüğüm bu..Ama diyanet-meb konusunda katılıyorum.
    Sağlık diyince tabii ilk akla hemşire ve doktor geliyor.
    Ama madalyonun diğer yüzü öyle değil malesef
    Mesela
    Bir hastanede 500 hemşire 100 doktor varsa
    500 şirket elemanı (temizlik güvenlik vb.) ve 100 idari memur vardır,

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

4. Eyvah Adnan Öztürk BBHT'ye çıkıyor. Yüksek fırınlar kapatılmalı derse şaşırmam.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Adnan_%C3%96zt%C3%BCrk
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    moruk kafa gitmiş......

Mustafa Kemal Atatürk'ün emriyle 429 sayılı kanunla Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığına bağlı bir teşkilat olarak kurulmuştur.
    Atatürk ün kurduğu şimdiki çalışma şekliyle olan diyanet değildi
    sadece din ile ilgilenen reislikti
    diyanet işler başkanlığı 50 lerde kuruldu boş işler yapma
    vakıflara bağlı olması lazım
    oda camilerin bakım ve onarımı açısından

al gittim üşenmedim diyanetin sayfasından aldım

1931 yılı Bütçe Kanunu ile bütün cami ve mescitlerin idaresi ve bunların görevlileri Evkâf Umûm Müdürlüğü’ne devredilmiş ve bu sebeple Dini Müesseseler Müdürlüğü ile Levazım Müdürlüğü’nün personeli, 4081 hayrat hademesi, 26 cuma ve kürsü vaizi kadrolarıyla birlikte Evkâf Umum Müdürlüğü’ne geçmiştir. Alt yapısı zaten oldukça zayıf ve yetersiz bulunan Başkanlık, bu kanunla neredeyse işlevsiz hale gelmiştir. Söz konusu uygulama 1950 yılına kadar devam etmiştir.

22/06/1935 tarihli Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 2800 sayılı “Diyanet İşleri Reisliği Teşkilat ve Vazifeleri Hakkında Kanun”, Başkanlığımızın ilk teşkilat kanunudur. Bu kanunda, teşkilatın yapısı, kadro durumu tayin usulleri, her vilayet ve kazada bir müftü bulunacağı hükme bağlanmış, müftü seçimi usulü belirlenmiştir.

29/04/1950 tarihinde yürürlüğe giren 5634 sayılı Kanunla Diyanet İşleri Reisliği’nin adı “Diyanet İşleri Başkanlığı” olarak değiştirilmiş, Evkâf Umum Müdürlüğü’ne devredilen cami ve mescitlerin idaresi ve cami görevlileri (Hademe-i Hayrat) kadroları yeniden Diyanet İşleri Başkanlığı’na verilmiştir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,752
    ARTIK BUNU soracağım..EREĞLİ de bizim bilmediğimiz büyük bir şey mi var?...Hergün düşüyor..Endeksin 2-3 katı hızla düşüyor.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    1 işi ikisi de yapmıyor, diğeri yapsın diye. asdasds.
    Bende onu diyorum, çalışan imama niye bulaşıyonuz, enazından önce yıkıyor sonra pamnbiki tıkıyor sonrada gömüyor, ruhunada fatiha okuyor, daha napsın yahu

Kızılacak birilerini arıyorsanız, salla başını al maaşını diyenlere, her ayın 15.de görevli bankamatik memurlarına kızın

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    benim aklımda kalanda diyaneti Atatürk'ün kurduğu senesi sekisi hatrımda değil
    o zamanlar ismi farklı olabilir
    camiler vakıflara bağlı idi
    imamlar çoğu yerde devlet memuru değildi ve din işlerine bağlı değildi

teşkilat yapısı 50 de beirlenmiş
    camiler ve imamlar merkez teşkilatından alınarak müftülüklerin altında istihdam edilmeye başlamışlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 273/1005 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •