Sayfa 273/1003 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Görseller numaralar grafikler güzel de bence en önemli kriter emriniz nasıl nemalaniyor olmalı.

Özellikle ciddi hacim yapan kişiler icin daha da önemli olsa gerek. Bazen sirf bu yüzden FIL için FIBA kullanasim geliyor.

2.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Evet, ben de ana portföyü kamu bankasında tutmayı tercih ediyorum. Tüm eksilere rağmen bana, diğer seçenekler arasında yine de en güvenlisi olduğunu hissettiriyor.

Ciddi bir problem olduğunda en net çözümü şimdiye kadar, hesabın bulunduğu şubedeki müşteri temsilcimle şubede yüzyüze görüşerek çözmüşüzdür. Umarım bir problem yaşanmaz ama, böyle bir durum yaşayabileceklere tavsiyem şubenizdeki temsilcinizle yüzyüze görüşerek, en hızlı ve en az sinir tahribatıyla konuyu çözüme kavuşturabilirsiniz. Yoksa telefon ile çözüm bulayım derseniz, Sn. hellistheothers'ın tecrübe ettiği gibi, pes etmeniz büyük bir ihtimal.
    kesinlikle haklısınız. ziraatın müşteri hizmetlerine derdinizi atlatacağınıza deveye hendek atlattırın, inanın çok daha kolay olacaktır. 6 ay kadar önce gelen bir güncelleme sonrası ios 10'la çalışan iphone cihazımla ziraat mobile giremedim. müşteri numaram ve şifremle giriş yapmaya çalışınca sürekli özür dileriz, lütfen daha sonra deneyiniz uyarısı alıyordum. sonra ios 12 yüklü farklı bir cihaza deneme amaçlı kurulum yaptığımda sorun olmadığını ve problemin güncellemede oluşan muhtemel bir hata sonucu ios on sürümüyle güncel sürüm arasında oluşan bir sıkıntıdan olduğunu anlayıp defalarca farklı farklı müşteri temsilcilerine bağlanarak derdimi anlatmaya çalıştım. ortalama on farklı temsilciyle görüşmüş olmama rağmen sanki anlaşmışlar gibi uygulamada hiç bir sorun olmadığını, cihazımız kaynaklı bir problem oluşmuş olabileceğini, uygulamayı kaldırıp tekrar kurmamı, hatta apple servisine dahi gitmemi söylediler. Allah'tan hesap açtığım şube müdürü ve temsilci aklı başında insanlardı da kendileri durumu anlayıp uygulamayı güncelleyen teknik birimle iletişim kurarak 2 gün içinde yeni güncellemeyle sorunun çözülmesini sağladılar ve sürüm açıklamasında da ios on sorunlarınınu giderildiği yazıldı. işin özeti ziraatın müşteri hizmetlerinden hiç bir sorun çözümü beklemeyin. tek alternatifiniz şube olacaktır.

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    kesinlikle haklısınız. ziraatın müşteri hizmetlerine derdinizi atlatacağınıza deveye hendek atlattırın, inanın çok daha kolay olacaktır. 6 ay kadar önce gelen bir güncelleme sonrası ios 10'la çalışan iphone cihazımla ziraat mobile giremedim. müşteri numaram ve şifremle giriş yapmaya çalışınca sürekli özür dileriz, lütfen daha sonra deneyiniz uyarısı alıyordum. sonra ios 12 yüklü farklı bir cihaza deneme amaçlı kurulum yaptığımda sorun olmadığını ve problemin güncellemede oluşan muhtemel bir hata sonucu ios on sürümüyle güncel sürüm arasında oluşan bir sıkıntıdan olduğunu anlayıp defalarca farklı farklı müşteri temsilcilerine bağlanarak derdimi anlatmaya çalıştım. ortalama on farklı temsilciyle görüşmüş olmama rağmen sanki anlaşmışlar gibi uygulamada hiç bir sorun olmadığını, cihazımız kaynaklı bir problem oluşmuş olabileceğini, uygulamayı kaldırıp tekrar kurmamı, hatta apple servisine dahi gitmemi söylediler. Allah'tan hesap açtığım şube müdürü ve temsilci aklı başında insanlardı da kendileri durumu anlayıp uygulamayı güncelleyen teknik birimle iletişim kurarak 2 gün içinde yeni güncellemeyle sorunun çözülmesini sağladılar ve sürüm açıklamasında da ios on sorunlarınınu giderildiği yazıldı. işin özeti ziraatın müşteri hizmetlerinden hiç bir sorun çözümü beklemeyin. tek alternatifiniz şube olacaktır.
    Fonlari saklamak icin kullanilabilir sadece o zaman. Fon trade etmiyorsaniz ziraat iyi secenek gibi geldi bana. Arkasinda devlet destegi de var.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

4. Bankalarin itibarı kanunla korunduğu için cok bir sey söylemek istemiyorum. Ama Türkiye deki ozel bankaların çoğu Uluslararası bankalar ve bir çoğu devlet bankalarından daha kurumsal. Ve bildiğim kadarıyla hiç birinin Yönetim kurulunda güreşçi vs. yok Devlet güvencesi de tum sistem için aynı TMSF ayni SPK ayni BDDK.

2001 öncesini hatırlamıyorum ama bunlar onun post sendromu muhtemelen. Ben de öğrenciyken hic bir sey bilmiyorken mevduatımı piyasanın yarısına bağladıklarını öğrendiğim günden beri devlet bankalarına gıcığım açıkçası. Kamu bankasından alınacak tek hizmet kredidir benim gözümde. Çünkü sağolsunlar zararına veriyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Görseller numaralar grafikler güzel de bence en önemli kriter emriniz nasıl nemalaniyor olmalı.

Özellikle ciddi hacim yapan kişiler icin daha da önemli olsa gerek. Bazen sirf bu yüzden FIL için FIBA kullanasim geliyor.
    Emriniz derken alımda kanunen repo yapmak zorundalar diye biliyorum. Satımda da hiçbiri nemalandırmıyor sanırım, yanlışım varsa düzeltin.

6. Evet alim sırasındaki nemalanmayi kastettim. Satımda yok dediğiniz gibi.
     Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Emriniz derken alımda kanunen repo yapmak zorundalar diye biliyorum. Satımda da hiçbiri nemalandırmıyor sanırım, yanlışım varsa düzeltin.

7. Yeni ay icin fon exceli paylasildi mi?

8.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Bankalarin itibarı kanunla korunduğu için cok bir sey söylemek istemiyorum. Ama Türkiye deki ozel bankaların çoğu Uluslararası bankalar ve bir çoğu devlet bankalarından daha kurumsal. Ve bildiğim kadarıyla hiç birinin Yönetim kurulunda güreşçi vs. yok Devlet güvencesi de tum sistem için aynı TMSF ayni SPK ayni BDDK.

2001 öncesini hatırlamıyorum ama bunlar onun post sendromu muhtemelen. Ben de öğrenciyken hic bir sey bilmiyorken mevduatımı piyasanın yarısına bağladıklarını öğrendiğim günden beri devlet bankalarına gıcığım açıkçası. Kamu bankasından alınacak tek hizmet kredidir benim gözümde. Çünkü sağolsunlar zararına veriyorlar.
    Alici kurumlar konusunda ne dusunuyorsunuz? Acikcasi fon saklamak icin ne kadar mantiklilar karar veremedim. Mesela zaten sirketin degeri 450milyon tl gidip burada bir kac milyonluk fon saklamak ne kadar mantiklidir.

Bir de araci kurumlarda genelde hesaba girerken ekstra sms dogrulamasi olmuyor bu da bir risk. Ama hesaptan para cikisini sadece kendi adınıza olan bir hesaba yapabiliyorsunuz mesela osmanli menkulda.

Sayfa 273/1003 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •