Sayfa 274/797 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon
Arama sonucu : 6372 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. cemtas la arası 5 kademe............... ha gayretttt rezillik son perdesi...........

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    ))) valla bursadaki matematik ne hesaba ne kitaba ne ahlaka ne vicdana ne çuvala sığar halden cıktı artık............ mantık sınırlarını zorluyor acaba yılsonu 3 çeyrek karını sıfırlayıp bide ustune 50 milyon mu zarar edecek? bu nasıl fiyatlama yahu........ fabrika yapılacak masraf var denir kimse almaz. fabrika iptal oldu denir. yine kimse almaz. yok valla ya merak ediyorum bir bursalı arkadaş çıksın fabrika varmı orda yerinde duruyormu? bir haber versin allah rızası için bu nedir yahu ASLAN CİMBETON BSÖKE BTCİM ADANA KIL YUN HEPSİ BİR % 10 20 asgari yaptı bunlar komada maasallah............
    tlf. ettim arkadaşa :fabrika yerinde duruyormuş digerleride...i.t nalları dikerse hissede yükselir yoksa bu kayserili ky kanını emecek ..

ky bol bol dua ediyordur büyük ortaklar için ...
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. iyi fabrika duruyorsa sıkıntı yok................. ))

4. Ben dedim size ben olsam çoktaan faxı çekmiştim.

5. SEVGİLİ LUNAR SEN GRİP İN tedavisini bilirmisin? yatarak 1 hafta ilaçla 5 gun ))) ben ilaç karşıtıyım hasta dinlene dinlene geliyor. iki gun önce olunca kına yakmayacağız. bu amcalar bizim bilmediğimiz bir seyin ayarını çekiyorlar kağıda tıpkı cimsa gibi bu kadar ruhsuzluk ruhlar alemine bile saygısızlık olur. grafikler kulp fincan oluşumunun sonundayız diyor......... fincan yere düşer kırılırmı? neden olmasın? ama o fincan kırılmazsa söyle okkalı bir kahve gelir o fincandan...................

6. Sen grip olunca bana haber ver ben hallederim. 5 günde sürmez. Bunlara kaldınsa 30 günde düzelmez.

Bir de adamın ne kadar seveni varmış kardeşim ya.Burada sahiplenemeyenler başka yerlerde bize sallıyorlar çok belli olmasın diye.

Ben bu formasyonlara inanmam çünkü köpekbalığı yüzgeci ayağına bir spekin en kolay mal çıkabileceği formasyonu icat edenlerden herşey beklenir.AKCNS dakilerde kafayı yemiş.Ben bunların alayına millet kelebek etkisi der ben İ.T etkisi adını taktım.GOLTS falan el attığı her yer komada...

7. yavruyla aramız 4 kademeye dustu ))) pek yakında tarihe tanıklık edeceğiz )))) kasadaki paranın 500 milyon olduğunu ama kasanın 490 milyona satıldığı bir hale geldik ))) tebriklerrr emeği gecen herkese

Sayfa 274/797 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •