Sayfa 274/965 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon
Arama sonucu : 7713 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by aturkoz Yazıyı Oku
    Net borç yatırım yapildigi icin artıyor.
    Ha yatirimin zamanlaması dogru mu
    Malesef yanlış.

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırımlarını kriz zamanında yapan şirketler orta vadede bu yatırımların getirisini fazlasıyla görür.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Zira kriz xamanındaki yatırım normâl zamandan çok daha ucuza malolur.Tecrübeli yöneticiler bunun farkında olduğu için yatırımlarını bi dönemde yapıp meyvasını daha sonra afiyetle yer.

3. Bence hatalı yorum

Alıntı Originally Posted by emikoteli Yazıyı Oku
    Zira kriz xamanındaki yatırım normâl zamandan çok daha ucuza malolur.Tecrübeli yöneticiler bunun farkında olduğu için yatırımlarını bi dönemde yapıp meyvasını daha sonra afiyetle yer.

Dolar bazlı geliri olanlar için yatırım doğru zaman ama tl. Geliri olanlar için hiç iyi değil. Bu şirketin temettüden vazgeçmesi lazım. Brisa derken bi de pnsut patladı. Hayırlısı bakalım. Ama pnsutün hali brisadan daha kötü duruyor. İnşallah 9 un altınada salmaz. Zarar uçuk

4. Bu arada şirket neyin yatırımını yaptı? Ne zaman paraya dönecek? Bu konuda bigisi olan varmı? Zira ciroda enflasyon oranında artış mevcut.

5.  Alıntı Originally Posted by vkaraboya Yazıyı Oku
    Bu arada şirket neyin yatırımını yaptı? Ne zaman paraya dönecek? Bu konuda bigisi olan varmı? Zira ciroda enflasyon oranında artış mevcut.
    Benim bildiklerim; Pınar süt'ün Urfa fabrikası ve cihazların modernizasyonu. İştiraklerden Çamlı Besiciliğinde Manisa Turgutlu da ki yem fabrikası. Geçenlerde mail atmıştım Turgutlu da ki yem fabrikası açıldı mı diye şöyle bir geri dönüş oldu, ekleyeyim buraya.

Turgutlu Yem Fabrikasının henüz açılışı yapılmamıştır.

Şuan için tarihi net olmamakla birlikte Haziran sonu itibari ile faaliyete geçmesi planlanmaktadır...

Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,

İdil YENGİL İletişim Sorumlusu ÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİCARET A.Ş

6.  Alıntı Originally Posted by İlsiss Yazıyı Oku
    Benim bildiklerim; Pınar süt'ün Urfa fabrikası ve cihazların modernizasyonu. İştiraklerden Çamlı Besiciliğinde Manisa Turgutlu da ki yem fabrikası. Geçenlerde mail atmıştım Turgutlu da ki yem fabrikası açıldı mı diye şöyle bir geri dönüş oldu, ekleyeyim buraya.

Turgutlu Yem Fabrikasının henüz açılışı yapılmamıştır.

Şuan için tarihi net olmamakla birlikte Haziran sonu itibari ile faaliyete geçmesi planlanmaktadır...

Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,

İdil YENGİL İletişim Sorumlusu ÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİCARET A.Ş
    Mynette;
    ÇAMLI YEM BESİCİLİK SANAYİİ VE 580.640 TL ( %5,47 )
    İştirak bilgisi olarak geçiyor. Çamlı çalışsa kaç lira kar yazacak?
    Bu kadar borçlanma %5 için mi? (mantıksız)
    urfa fabrikası daha önce açılmadımı? (ciroya etkisi ne zaman olacak, oldumu) ben öyle biliyorum. ayrıntılı bilgisi olan varsa yazsın.

7. Şanlıurfa süt fabrikası çoktan bitti ve şu an üretimine devam ediyor. 100 milyon TL lik açıklanan yatırım Şanlıurfa fabrikasıydı.

8. Yüksek enflasyonda tl. Ağırlıklı satış yapan şirketlerin hiç biri iyi değil. Birde nakliyecilik gideri yoğun olanların hali ekstre kötü. Malum yakıt gideri başlı başına sorun. Rekabette işin içine girince. Pnsut yatırımcısının hali evlere şenlik. Dolar sonsuza kadar yükselmeyecek diye teselli olunabilir. Hayırlısı....bekleyeceğiz artık bi kaç yıl.

Sayfa 274/965 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •