Sayfa 275/1012 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by soros74 Yazıyı Oku
    Filistin zamaninda Osmanli askerini sirtindan hancerledi. Sozde Ermeni soykirimini tanidi ve bunun anisina pul cikardi. KKTC'ye karsi Rumlari destekledi.

Butun bunlar dururken biz hala "din kardesim Filistin" diyerek Israili karsimiza almak pahasina cengaverlik yapiyoruz. Boyle bir politika bize yarar getirmez.

Hamas'in yaptiklari Filistin'e en buyuk kotuluktur. Cahil cuhela capulcu surusu Hamas...
    Bugün tarihçi bir arkadaşla konuştuk durum aynı yukarıda yazılan gibi sanki. Bence taraf olmayalım Ukrayna Rusya gibi aradan izlesek daha iyi..

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    % 50 yün % 50 polyester takım elbise, sert takoz gibi deriden klasik ayakkabı giyen, metrobüste pestil vaziyette işten eve evden işe gidip gelen yatırım danışmanından mı fikir alacağım..... hadi arkadaş hadiiiiiii işine bak hadi canım
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3. insanlık için taraf olmak lazım.
    hamas içindeki pislikleri temizlesin, temizleyemiyorsa örgütü fesih etsin.
    israile de dur, bu insanları bu hale getiren sensin demek lazım bence.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    7,075
     Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    potin sonsuza dek uçan füze yaptım dimedi mi?
    ben mi yannuş haturluyom?

Rusya'nın Sarmat ile birlikte en yeni silah sistemlerinden biri olan Burevestnik, nükleer güçle çalışan ve neredeyse sınırsız menzile sahip kıtalararası bir seyir füzesi olarak biliniyor.
    Uzayda birilerini hedef almadığın sürece dünyanın yarıçapı kadar menzilli bir füze ile aynı işi görür.(kabaca )
    Füzeden anlamam ama tasarrufdan anlarım : )
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Saol dayucuğum, düşüş trendinde genelde artı açarlar eksi kapatırlar, yarın sabah okuturuz herife
    Emeği geçenlere teşekkürler... İyi akşamlar.
    İrana gece çaya giderlerse zor dayı o iş
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    XTUMY/XU100 dirençten döndü.Kriz-savaş durumunda XTUMY sert düşüyor.Kanımca burada çok ky var.

Verdikçe veriyorlar..

Xtumy hisselerinde hem ky var hem de ky nin aldığı çok sayıda bist100 dışı fon var..
    Burada en büyük sorun fonlar zaten... Ky olumsuz haber gelince eldeki fonları panikle satıyor, fon yönetimi de doğal olarak fonu satılınca eşdeğer hisse satıyor..
    Başka bir sorun fonu öğlene kadar satınca o günün fon kapanış fiyatından, öğleden sonra satınca ertesi günün fon kapanış fiyatından satış oluyor.
    Ky de ertesi güne kalmayayım , endeks yarın daha da düşer diye sabah ilk iş satış yapıyor. Buda piyasa yapıcının en sevdiği şey... Zaten derinlik de yok. Tabana götürüyor...

Ben bu konuyu bildiğim için bugün iyi fiyattan Sayas,Yeotk,Atatp gibi potansiyeli yüksek hisselerden aldım. Düşsün yarın da alırım. Sadece FK ya bakan temel analiz uzmanları için bunlar çok pahalı, gerçek manada faaliyet raporları okuyup değerleme yapanlar için hala potansiyelli hisselerden...

Daha önce burada yazdım..
    Xtumy 22 ema altında kapanış yapmaya başlarsa ben endeksi ciddi olarak o zaman sorgulamaya başlarım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
     Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    insanlık için taraf olmak lazım.
    hamas içindeki pislikleri temizlesin, temizleyemiyorsa örgütü fesih etsin.
    israile de dur, bu insanları bu hale getiren sensin demek lazım bence.
    Insalik adina 10 milyon Suriyeliyi aldik ulkeye, basimiza efe kesildiler. Iyilikten maraz dogar.

8.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    benim de aklıma geldiydi yeminlen.
    Elon duymasın asdasdas
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 275/1012 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •