Sayfa 275/520 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon
Arama sonucu : 4159 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Galip aidat toplamasını iyi yapar.
    Eksiksiz toplar.

2. Ozdericinin kira sertifikasını talep olacak mı. Olmaz ise ne olacak.
    Yada galip bu sertifikalara bulasacak mi.

Ozderici gel inatlaşma, galiple anlaş. Çimenler ezilmesin.

3. Hersey bahane niyet sahane diyelim...galipte hala 36 var ve maliyet 4 lerde e mi...ozdericide 50 gibi mal var 2018 de bedelliden 150 milyon para geldi offff...galiple ozdericiler bu kadar mal sahibiyken yaparlar bi cakallik mali cekerler yine 5 lere ama o zaman ben zaten burda olmam

4. Duserse alirim....duserse yine alirim...1 aldiysam geride 19 daha var alacagim

5. Benim için bu fiyatlar aşırı pahalı. Ytd

6. 40-50 bin lot nedirki yerol başkan elindeki lot miktarını yazabilirmisin sakıncası yoksa?buradaki ky ler herkeste 5-10 bin lotttan fazla yok sanıyor
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    Duserse alirim....duserse yine alirim...1 aldiysam geride 19 daha var alacagim
    Alımlar sanırım 1000 lot şekilinde o yüzden sizinkisi göze görünmez p.tesi alıma başlayın nasıl olsa 5 e çıkacaksa bulduğunuz her noktadan almalısınız.ytd
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    Hersey bahane niyet sahane diyelim...galipte hala 36 var ve maliyet 4 lerde e mi...ozdericide 50 gibi mal var 2018 de bedelliden 150 milyon para geldi offff...galiple ozdericiler bu kadar mal sahibiyken yaparlar bi cakallik mali cekerler yine 5 lere ama o zaman ben zaten burda olmam
    Neden bekliyorsunuz çıkacağına bu kadar emin olan bir kişi,neden 1 alıp 19 geride bırakır???bence diğer 19 uda almalısınız p.tedi açılışta yapıştırın
    Bende 15 bin lot var ve p.tesi 97 yi göreceğine emin olabilsem hemen 10 bin lot yapıştıracam al sat için ama ister istemez korkuyorum

Sayfa 275/520 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •