Sayfa 276/504 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 4031 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Şuan baktım smartiksin piyasa değeri 221milyon kafeinin 205 milyon TL yani smartiks kafein yakaladı %10 da geçti nasıl olduysa

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Şuan baktım smartiksin piyasa değeri 221milyon kafeinin 205 milyon TL yani smartiks kafein yakaladı %10 da geçti nasıl olduysa

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burası Türkiye, Smart şirketinde bizim bilmediğimiz özel durum olabilir mi? Tamamen Smart'a göre hareket ediyor. Smart çıkmasaydı 6 TL. lerde alırdık soluğu.

Finalde Smart yukarıya doğru, Kafein aşağıya doğru. Bence mantıksız bir durum.

4. Bir saçmalık silsilesi var ama hayırlısı bakalım, birileri fren koyuyor belli ya da hisse çok dağılmış...ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Sn cyberd, smart yukselirken kfein de yukselecek algisiyla hepimiz kfeinde pusuya yattik, durum bu. Gecmis olsun. Cok uzun vadede kfein daha iyi olacaktir,bundan suphem yok zira smartin cirosu ortada kfeinin cirosu ortada. Mantik almiyor, belki de smartta ciddi acikci yakaladilar.

6.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Sn cyberd, smart yukselirken kfein de yukselecek algisiyla hepimiz kfeinde pusuya yattik, durum bu. Gecmis olsun. Cok uzun vadede kfein daha iyi olacaktir,bundan suphem yok zira smartin cirosu ortada kfeinin cirosu ortada. Mantik almiyor, belki de smartta ciddi acikci yakaladilar.
    Katılıyorum. Buradaki baskı bir yere kadar sürer sabreden için. Biraz daha bekleyelim yönünü belli eder yakın zamanda...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Dinlenmek güzeldir fazla vücudu yormamak lazım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. Acelemiz yok Kfein iyi yerlere gelecektir. Mantık almayan nokta Smart'ın durumu. Sonuçta Smartın yarısı Kfein'in diye biliyorum. Umarım Smart'ın artmasının bir dayanağı vardır. Kfein'e de yanıyacaktır sonuçta ordaki hikaye neyse.. YTD

Sayfa 276/504 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •