Sayfa 276/450 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 3599 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Selamlar teşekkür ediyorum, Son çalıştığım yer Eskişehir'di oradan oldum.

Merhaba, teşekkürler, kısa mesaj gelmedi belki daha sonra gelir, sabah ne kadar maaş alırım diye sgk robotuna bakmıştım, size zaten yaşlılık aylığı bağlanmış yazdı, e-devlete girip baktım aylık bağlanmış gözüküyordu. Dys evrak takipte de şu şekilde görünüyor.
    Ek 29448
    Teşekkürler bilgilendirme için

2. Biz aynı şirketten 4 kişi 3 martta direk sgk' ya gidip elden başvuru yaptık.

3 kişi sabah saat 10 da gidip başvurusunu yaptı. Ben öğleden sonra 3:30 da gidip başvurumu yaptım.

Öğleden önce başvuru yapan bir kişinin çarşamba günü dys 'sinde gözüken "Gelen Evrak Beklemede" yazısı "Gelen Evrak İşlemde" diye değişti.

Cuma günü sabahta tahsis numarası e-devlette gözüktü.

Diğer kişinin cuma günü önce dys'si "Tahsis numarası verildi" olarak değişti sonrada tahsis numarası e-devlette gözüktü.

Diğer kişinin ki o da öğleden önce başvurusunu yapmıştı ve benim ise halen "Gelen Evrak beklemede" diye gözüküyor.

Beklemeye devam.

3.  Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    Biz aynı şirketten 4 kişi 3 martta direk sgk' ya gidip elden başvuru yaptık.

3 kişi sabah saat 10 da gidip başvurusunu yaptı. Ben öğleden sonra 3:30 da gidip başvurumu yaptım.

Öğleden önce başvuru yapan bir kişinin çarşamba günü dys 'sinde gözüken "Gelen Evrak Beklemede" yazısı "Gelen Evrak İşlemde" diye değişti.

Cuma günü sabahta tahsis numarası e-devlette gözüktü.

Diğer kişinin cuma günü önce dys'si "Tahsis numarası verildi" olarak değişti sonrada tahsis numarası e-devlette gözüktü.

Diğer kişinin ki o da öğleden önce başvurusunu yapmıştı ve benim ise halen "Gelen Evrak beklemede" diye gözüküyor.

Beklemeye devam.
    Ben de dys ye baktığımda İŞLEM TAMAMLANDI diyor. 4A Emeklilik bilgisinde de tahsis numarası verilmiş, Aylık/Gelir Durumu : Aylık/Gelir ödenmektedir, diyor.

Bugünleri de gördük Darısı sizin başınıza. Nisan aylığı en erken 20 gün sonra ödeniyor. O zamana kadar sizin işlemler de tamamlanır sanırım.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

4. 4A SSK EMEKLİ MAAŞI ÖDEME TARİHLERİ

Tahsis numarası son rakamı 9 olanlar ayın 17'sinde,

Tahsis numarası son rakamı 7 olanlar ayın 18'inde,

Tahsis numarası son rakamı 5 olanlar ayın 19'unda,

Tahsis numarası son rakamı 3 olanlar ayın 20'sinde,

Tahsis numarası son rakamı 1 olanlar ayın 21'sinde,

Tahsis numarası son rakamı 8 olanlar ayın 22'sinde,

Tahsis numarası son rakamı 6 olanlar ayın 23'ünde,

Tahsis numarası son rakamı 4 olanlar ayın 24'ünde,

Tahsis numarası son rakamı 2 olanlar ayın 25'inde,

Tahsis numarası son rakamı 0 olanlar ayın 26'sında yapılıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Ben de dys ye baktığımda İŞLEM TAMAMLANDI diyor. 4A Emeklilik bilgisinde de tahsis numarası verilmiş, Aylık/Gelir Durumu : Aylık/Gelir ödenmektedir, diyor.

Bugünleri de gördük Darısı sizin başınıza. Nisan aylığı en erken 20 gün sonra ödeniyor. O zamana kadar sizin işlemler de tamamlanır sanırım.
    Emekliliğiniz hayırlı olsun. Sevdiklerinizle, sevenlerinizle huzur dolu bir emeklilik dilerim.

6.  Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    Emekliliğiniz hayırlı olsun. Sevdiklerinizle, sevenlerinizle huzur dolu bir emeklilik dilerim.

Çok teşekkürler, bilmukabele Aylığınızın en kısa sürede bağlanması ve sağlıklı günlerde harcamanız dileğiyle.

7.  Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler, bilmukabele Aylığınızın en kısa sürede bağlanması ve sağlıklı günlerde harcamanız dileğiyle.
    Hayırlı olsun. Güzel ve sağlıklı günlerde harcayınız.

8.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun. Güzel ve sağlıklı günlerde harcayınız.

Teşekkürler, ben de size bol kazançlar diliyorum.

Sayfa 276/450 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •