Sayfa 277/783 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon
Arama sonucu : 6257 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. önce spk sonrada cimer, sıraya uyalım uşağum, bunun gibi 15-20 şikayet gitse illaki birileri noluyo yaw orada der bana kalırsa

2.  Alıntı Originally Posted by HilmoCeko Yazıyı Oku
    önce spk sonrada cimer, sıraya uyalım uşağum, bunun gibi 15-20 şikayet gitse illaki birileri noluyo yaw orada der bana kalırsa
    Ben gönderiyorum
     Alıntı Originally Posted by HilmoCeko Yazıyı Oku
    bunları niye koyuyon hakkaten uşağum, yani tayyibin adamları bunlara ellenmez mesajımı bunlar anamadım, izaha muhtaç bunlar gerçekten ben cimer e bi göndereyim bakalım, hamdiciğimin etkinliklerini illaki cevap verirler, bence herkes yazsın toplasın 1 satı

"her yıl yapılan genel kurulda şirket sahipleri türkiyenin 1 numaralı şirketi olduklarını söylemelerine rağmen hisse fiyatı 10 yıl önceki halka arz fiyatının bile yarısından işlem görmektedir, durumun araştırılmasını"

ahanda bu kadar basit valla, yazın gitsin uşağum 1 dakkanızı almaz

https://beb.spk.gov.tr/

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bende gönderdim ahanda gelecek cevabı yazacam buraya uşaklar, madem öyle gel böyle

4. [QUOTE=HilmoCeko;1001791]bunları niye koyuyon hakkaten uşağum, yani tayyibin adamları bunlara ellenmez mesajımı bunlar anamadım, izaha muhtaç bunlar gerçekten ben cimer e bi göndereyim bakalım, hamdiciğimin etkinliklerini illaki cevap verirler, bence herkes yazsın toplasın 1 satı

"her yıl yapılan genel kurulda şirket sahipleri türkiyenin 1 numaralı şirketi olduklarını söylemelerine rağmen hisse fiyatı 10 yıl önceki halka arz fiyatının bile yarısından işlem görmektedir, durumun araştırılmasını"

ahanda bu kadar basit valla, yazın gitsin uşağum 1 dakkanızı almaz

https://beb.spk.gov.tr/[/QU

HEM TAYYİPİN ADAMI, HEMDE GÖZ ÖNÜNDE OLAN BİRİ... YAZILSIN Kİ BU YATIRIMCIYA ZULM EDEN. OCAKLAR SÖNDÜREN BU YEZİTLERİ MİLLET TANISIN

5.  Alıntı Originally Posted by HilmoCeko Yazıyı Oku
    önce spk sonrada cimer, sıraya uyalım uşağum, bunun gibi 15-20 şikayet gitse illaki birileri noluyo yaw orada der bana kalırsa
    Arkadaşlar kimse dikkate almaz. Boşuna uğraşmayın.. ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. ben görevimi yaptım uşağum bakarlar yada bakmazlar artık onların bileceği iş, bizdede bir gün lasvegas gibi bir olay olursa hiç şaşmam, adam 10 ayrı silahla dalmış baksana manyakmı yok memlekette

7.  Alıntı Originally Posted by HilmoCeko Yazıyı Oku
    ben görevimi yaptım uşağum bakarlar yada bakmazlar artık onların bileceği iş, bizdede bir gün lasvegas gibi bir olay olursa hiç şaşmam, adam 10 ayrı silahla dalmış baksana manyakmı yok memlekette
    Bende şimdi gönderdim..gelen ( gelirse tabi ? ) Cevabı burda bende paylaşacağım..

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sngyo

Bende gönderdim. Cimer-Bimer-SPK-BIST hepsine gönderelim beyler.... 1.2 dolardan halka arz et, 0.20 dolar dan milletin malı topla... Sözde inşaatın bir numarasının Aziz milletimizi açık açık soyduklarını vurgulayın lütfen...

Sayfa 277/783 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •