Sayfa 277/291 İlkİlk ... 177227267275276277278279287 ... SonSon
Arama sonucu : 2324 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. Bir Talât gider, bin Talât gelir!

2. Erdoğan; Türk milleti demiyorum Kürt milleti demiyorum Tek millet diyorum..
    Ümıt Özdağ; Çanakkale savaşında İngiliz subayı muazzam direniş karşısında not defterine "Dağlar Türk doğuruyor!" diye yazdı "Dağlar Tek doğuruyor!" diye yazmadı..

3. Atatürk'ün bize bıraktığı Cumhuriyeti sonuna kadar savunacağız.

4. Diyanetin Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümünde Atatürk'ün adını anmadığı doğru, onlar her zaman öyleydi kimse de şaşırmadı.. Pekiii, tıpış tıpışlar siz ne yaptınız? Atatürk'ün adını andınız ama o Kürdistan isteyenlerin kellesini koparmışdı siz ise tam tersini yaptınız.. G.Başkanımız bize aritmetik hesap öğretti dediniz Kürdistana sesimizi çıkarmazsak PKK/hdp'li Kürt milliyetçileri bize oy verip iktidar yapacaklarmış dediniz, dediğinizi de yaptınız.. Sonuç turnusol testinden Diyanet çaktı ama siz de çaktınız..
    Şimdi sorumuz şu; "Ben size taarruzu değil, ölmeyi emrediyorum diyen adamın mirasçısı kim olabilir, Dersimli Kemal mi Ümit Özdağ mı?

5. BU CİNAYET MHP'Yİ KAPATTIRIR....HUTBEDE ATATÜRK YASAĞI ONDAN....ALİ BABACAN BAKIN KİMİN GÖREVLİSİ ? https://www.youtube.com/watch?v=NGhWwqznFP4
    S.Önkibar 40 yıllık gazeteci ama hala gaflette bu Babacan gibi birini Akşener Kılıçdaroğlu nasıl yanlarına aldı diye saf saf soruyor.. Daha anlayamadı ki ikisinin de KürdistanAçılımı ve FETÖ konusunda Babacandan hiçbir farkları yok...

6. 1962de ne oldu? Rusya Türkiyeye nükleer silah yerleştirirsen ben de Kübaya yerleştirim dedi. "Özgür Dünya"nın AngloSakson şefi Kennedy ne yaptı? Bu 3.dünya savaşı nükleer yokoluş dedi yanlışından vazgeçti ve iki taraf da nükleer silahlarını geri çekti.. "Özgür Dünya" severlerimiz Kennedy'e "Deli manyak" dememişdi o gün.. Bugün ise Moskova'nın Türkiyeden çok daha yakınına Ukraynaya nükleer silah yerleştirme girişimi için Biden'a "Deli manyak" demeyen Anglo Sever Saksocularımız buna karşı rest çeken Putin'e diyor bu sözü! Bu sınır tanımaz Anglo sevgisini içinize kim nasıl nerede yerleştirdi Saksocular?

Sayfa 277/291 İlkİlk ... 177227267275276277278279287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •