Sayfa 278/520 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by zirrrzop Yazıyı Oku
    Bu isin sonu gozalti pazari ve kottan cikmaya kadar gitse sasirmam. Zenginler kaybetmez lakin siz kaybedersiniz. Zengin hep kazanir. Bu iste ben en basindan beri soyluyorum galip falan yok. Burda yazanlar ucacak kacak diyen kimse serefsizdir. Ozgyo sahipleri bir iflas bayragi acarsa 20 kurustanda toplarim diyen varsa kendi bilir. Lakin operasyon oldu bitti. Sirkelenenin ve kendinize gelin. Bukadar kazanma hirsi sizi bitirir.
    en az 22 milyon lot alanlar özellikle byler sizin gibi düşünüyor demek ki

2. Îflas olursa bunu en son kucuk yatirimci duyar..Borsada bu tip kagitlara giren herseyi goze almali..Batarsinda cikarsinda eldeki donuda kaybedersin..
    Yok ben kumar oynamam.Kumar kaitlari bana gore deil dersen.
    IMKB 50 DEN SASMICAN..

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by zirrrzop Yazıyı Oku
    Bu isin sonu gozalti pazari ve kottan cikmaya kadar gitse sasirmam. Zenginler kaybetmez lakin siz kaybedersiniz. Zengin hep kazanir. Bu iste ben en basindan beri soyluyorum galip falan yok. Burda yazanlar ucacak kacak diyen kimse serefsizdir. Ozgyo sahipleri bir iflas bayragi acarsa 20 kurustanda toplarim diyen varsa kendi bilir. Lakin operasyon oldu bitti. Sirkelenenin ve kendinize gelin. Bukadar kazanma hirsi sizi bitirir.
    Çok güzel özetlemişsin sn zirrzop,bu kağıdı övmek insanların elindekini de kaybetmesine ön ayak olmak demekti

4. AVRASYA TERMİNAL İŞLETMELERİ A.Ş. kimin özgyo da daha düne kadar 19.954.171,25 lot ve 8,64 oranında oy oranına sahipti
    ayrıca yönetim kurulu üyelerine bakın tanıdığınız bir isim vardır belki bir ön bilgi verebilir. anlaşılmayan konu ise senetleri 2 ve üzerine satmamış 1'in altında satmaya karar vermiş çok ilginç değil mi
    yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by hevren33 Yazıyı Oku
    Kavga var zaten o yönde.

Yönetimi bi ele gecirsin bak neler oluyor.
    Öz derici pes eder mi? Şu an böyle bişey yok.

Para ile galip terbiye edilmeye çalışılıyor.
    Şu an galip kaçtı gözükmekte.

Ozderici bedelli yaparken açik verirse galip boşluğu doldurur.
    Bedelli olasılığı çok az bence artık.kayserili de o para yok.

6.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Bedelli olasılığı çok az bence artık.kayserili de o para yok.
    Olsa ne olur 1tl olan hissede bedelli keyfe keder gibi olur havalarını alırlar

KAAN_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. BİSTE Hisse senetlerinde almak veya satmak için yazılan emirlerin iptal edilmesini kaldırmak için bir kampanya başlatmak gerekir. Ancak o zaman speklerin işi biraz zorlaşır diye tahmin ediyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    BİSTE Hisse senetlerinde almak veya satmak için yazılan emirlerin iptal edilmesini kaldırmak için bir kampanya başlatmak gerekir. Ancak o zaman speklerin işi biraz zorlaşır diye tahmin ediyorum.
    Açığına satışı iptal etseler yeter ama niyet bozuk adamların

KAAN_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 278/520 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •