Sayfa 278/993 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378778 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Hepsiburada..NASDAQ halka arz piyasa değeri 4 milyar dolar fiyat 14 dolar....şu an 1,12 bir yıl olmadı daha

Hepsi Burada'yı s i k s e n, o para bile çok...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hepsi Burada'yı s i k s e n, o para bile çok...

RTALB dolar bazlı...2020 rallisinde borsa/pandemi akınına katılan özellikle Z kuşağının bir kısmı bu mezarda yatıyor...huzur içinde kucak kucağa...corona da bitti, artık maymun şeyine kısmet

3. Gazeteci Yılmaz Özdil de Peker in sağlık durumuna ilişkin sosyal medyadan açıklama yaptı. Özdil, Sedat Peker in sağlığı gayet iyi, bağırsak sistemine bir bakteri bulaşmış, onunla ilgili tedavi görüyor, hastanede kısa süre kaldı, evine geçti, tedavisi evinde devam edecek, sevenleri müsterih olsun… Kibrit kutusuna koyacağı tipler merak ediyordur diye bilgi vereyim istedim ! ifadelerine yer verdi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...Slider%20Haber

4. [QUOTE=heval;5953327]
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Ülke aslında hep böyleydi...Çok daha detaylı yazardım ama başım belaya girmesin...Kısaca Batı desteksiz yola devam etmek benzinsiz araba kullanmaya benzer....
    aslinda hep boyleydi derken?

Dis borc cari acik enflasyon CDS eksi faiz dolarizasyon hepsinde rekorlar kirdik ve kiriyoruz

Yani hep boyle degildi. Kotuydu ama bu kadar kotu degildi.

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    O değilde bu kış zor geçer. Hatta geçmez. Nasıl olacak bu işler bilemedim.

Şu durumda ülkenin yönetimini devralmakta yürek ister.

En iyisi verelim parasını yurt dışından CEO getirelim ülkeye. Kursun kabinesini gelsin aga. En temiz yol.
    Kışı boşver, şu yaz geçsin de bi hele

Tatile nasıl gitcem 26 lira benzin ile gara gara düşünüyem. Bayrama kadar 40 lira olacak bu hızla.

ytd

6. Cüzdan yalama oldu bir kere. Benzin 20 lira altındayken olmadığı kadar gezme isteği var şu an içimde. 40 lira da olsa litresi o tatile gideceğim.

Hayat çok kısa.

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    cennet gibi ülke diyor..
    şey oldu.. tüyler diken diken oldu.

Depolarımız ağzına kadar dolacak. Kimse aç açıkta değil, hükûmet muhtaçların bütün ihtiyaçlarını görüyor. Hâlinize bin şükredin, Cennet gibi vatana sahibiz. Ama bunu hazmedemeyenler var...

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/y...el/627786.aspx

yandık..
    Para fışkırıyeah demiş. Ama abd nin borcu dolar avrupanın bırcu dolar ve euro rusyanın brezilyanın rusyanın mazutu gazı var. Dallamaya sormak lazım şak şak sattık bizim elimizde ne var

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    O değilde bu kış zor geçer. Hatta geçmez. Nasıl olacak bu işler bilemedim.

Şu durumda ülkenin yönetimini devralmakta yürek ister.

En iyisi verelim parasını yurt dışından CEO getirelim ülkeye. Kursun kabinesini gelsin aga. En temiz yol.
    Sonbaharı görebilecekmiyiz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Millet bahçelerinde kek çay bedava olacaktı. Ankarada yok böyle bi yer Konyada millet bahçesi yazan yere girdim. Oradada çay paralı idi. Gerçekten merak ettim beleş olan bi tane millet bahçesi var mı ülkede
    Hatta konyadaki millet bahçesi o kadar düzki yuvarlanacak yerde bulamadım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 278/993 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •