Onemli Gunler Banner
Sayfa 279/783 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon
Arama sonucu : 6257 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Başını kaldırıyormu ne.. uşağum.. ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. bi çok kaat % 15-20 prim yaptı bu hala duruyor, valla yazık, nasıl bir şey anlamadım uşağum, inşallah bu beklediğimizin karşılığını alırız, sabırla koruk meyve olurmuş, bekleyeceğiz artık yapacak bir şey yok biraz daha düşerse diğer kaatlarda satıp ilave yapacağım şimdilik düşüncem bu

3. iyi yerden saatım ama erken aldım geri, bendeki sıkıntı bu yoksa totalde zararda değilim, 2 gün sonra almış olsam mesela, ama ne bilecen kardeşim değilmi, böyle böyle lot sayısı artıyor tabiki bence buda güzel bir şey

4. Abicim zaten bilsen milyarder olurduk amk... ama benim stratejim şu.. uzun vadeli kağıtlarım var.. ve al sat yaptıklarım.. ytd.. sngyo bu işin içine etti...

5. Eskiden lot sayısını sabit tutup kârı başka yerlere aktarırdım, yeni sitratecimde lot sayısını artırıyom, çocuklara kalsın BES gibi, bizden zaten geçti artık yaş olmuş 62, ne işim olur paraynan pulnan, benimkisi eğlence siz bakmayın bana uşağum

6. gundwane de küstü gitti galiba, valla üzüldüm yaw, inşallah kalbini kırmamışımdır

7.  Alıntı Originally Posted by HilmoCeko Yazıyı Oku
    Eskiden lot sayısını sabit tutup kârı başka yerlere aktarırdım, yeni sitratecimde lot sayısını artırıyom, çocuklara kalsın BES gibi, bizden zaten geçti artık yaş olmuş 62, ne işim olur paraynan pulnan, benimkisi eğlence siz bakmayın bana uşağum
    Abooo hilmi abicim kusura bakma.. saygısızlık yaptıysak affola.. ytd..

8. Abicim gerek yok hepimiz para kazanmak istiyoruz

Sayfa 279/783 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •