Sayfa 28/237 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 1889 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

Döngü teorisine göre dün son gündü...

Bugün 9.000 'de görülmüş oldu...

Tüm şartlar hazır...

Dikkatli olma zamanıdır...!!!

2. Hayırlı cumalar, bol ve bereketli kazançlar
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. Sözün özü, özün sözü güzeldir anladım ki kendi adıma çok yazmakla alim olunmuyor.
    Hayırlı bereketli günleriniz olsun inşallah

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Sözün özü, özün sözü güzeldir anladım ki kendi adıma çok yazmakla alim olunmuyor.
    Hayırlı bereketli günleriniz olsun inşallah

Hayırlı cumalar başlık sakinleri
    Sevgili rosense ;

Ona öyle demeyelim de, tecrübe ettiklerimizden başkaları da başlarına gelmeden evvel ders alsın demek daha anlamlı olur. Nasreddin Hoca nın hikayesindeki gibi, "bana eşşekten düşmüş birini getirin".

Çok düşmüşlüğümüz oldu. Burada birbirimizle paylaşarak diğerlerinin başına gelmeden evvel tedbir almasını ya da buna göre davranması sağlamak amaç. Elde edilen veriler veya bilgiler tek başına bir anlam ifade etmeyebilir belki. Ama birilerinin hayatına dokunduğuna eminim sadece ispat edemiyorum.

Sevgiler saygılar
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

5.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Hayırlı cumalar başlık sakinleri
    Sevgili rosense ;

Ona öyle demeyelim de, tecrübe ettiklerimizden başkaları da başlarına gelmeden evvel ders alsın demek daha anlamlı olur. Nasreddin Hoca nın hikayesindeki gibi, "bana eşşekten düşmüş birini getirin".

Çok düşmüşlüğümüz oldu. Burada birbirimizle paylaşarak diğerlerinin başına gelmeden evvel tedbir almasını ya da buna göre davranması sağlamak amaç. Elde edilen veriler veya bilgiler tek başına bir anlam ifade etmeyebilir belki. Ama birilerinin hayatına dokunduğuna eminim sadece ispat edemiyorum.

Sevgiler saygılar
    aynen doğru söylüyorsunuz selim hocam saygılar ..

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Haftalık grafikte pembe kanal orta çizgi yaklaşık 9.000 civarı buraya kadar yükselirse buradan bir realizayson gelebilir.

Geldik orta banda, önümüzde ki hafta karar haftası.

Selim...

Bir arkadaşın sorduğu bir soruya cevap verirken senin OYAKC gözüme takıldı. Haber vereyim dedim...

Aşağıdaki grafiğe göre çok yakın bir gelecekte güzel şeyler olacak...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

PKART...

Buradan takip edenler için Takas dökümü ve grafiği...

Sorularınız ve özel talepleriniz varsa fırsat buldukça cevaplamaya gayret ederim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Sayfa 28/237 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •