Onemli Gunler Banner
Sayfa 28/86 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 217 - 224 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1.  Alıntı Originally Posted by el_rojoZorro Yazıyı Oku
    Sn xxtrader

Geçen hafta ilk defa yurt dışında XM de hesap açtım. Web sayfasından kredi kartımla para yatırdım. Internette alışveriş yapar gibi, para 5 dk da hesabıma geçti. 0 komisyon, 0 masraf, daha skrill hesabı filan da açmadım.

Artık kar yapınca bir hal bakıcaz para çekme işlemine. Bu arada İslamic account seçtim swap yok , komisyon yok

XM den önce FxPro ile görüştüm, swapsız hesap istedim. (Bu arada FxPorda da türkçe müşteri temsilcisyle görüştüm)
    Var dediler Lakin 1 Lot Brent için her gece 20 USD komisyon istediler, bunu duyunca XM iyiki varsın dedim
    http://www.xm.com/account-types
    islamic account nerede var hocam aynı şirketten mi bahsediyoruz...ben standardı seçeceğim...xm para yatırma hesap numarası gerçek hesap açılınca e mail olarak mı geliyor yoksa sayfasında mı var...
    Son düzenleme : xxtrader; 26-02-2017 saat: 22:08.

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    http://www.xm.com/account-types
    islamic account nerede var hocam aynı şirketten mi bahsediyoruz...ben standardı seçeceğim...xm para yatırma hesap numarası gerçek hesap açılınca e mail olarak mı geliyor yoksa sayfasında mı var...
    Sn hocam durum şöyle;

Önce istediğin hesabı açıyorsun, ID ve Şifre ile girdikten sonra müşteri profilinde Islamic Account seceneği var. Yalnız önce belgeleri yükleyip account validation olması gerek.
    Hesap onayı sonrası Islamic account seçmiştim; 0 komisyon, 0 swap ile FxPro dan çok daha avantajlı;

Aslında ilk başta benim de bu tür sorularım vardı. Hesap açtıktan sonra hepsi çözüldü.

Hesap numarası filan gönderme alma diye bir şey yok. Hesap açtıktan sonra Deposit / Withdwall sekmeleri var. Deposit sekmesini tıkladığımızda her türlü para yatırma seçeneği çıkıyor.

Ben skrill filan uğraşmadım Kredi Kartı seçeneğini seçtim heyecanla :D, sanki internetten alış veriş yapar gibi kart bilgileri ve yatıracağım tutarı girdim. Ne oldu diye merak ederken hemen cepten banka kredi kartıma ne olmuş diye açtım.

Kredi kartımdan çekilen tamda giridiğim tutarın TL karşılığı ve XM.COM yazıyodu.

Hemen MT hesabımı açtım, depozit yatmış en fazla 5 dk. Komisyon / Masraf filan yok.

3.  Alıntı Originally Posted by el_rojoZorro Yazıyı Oku
    Sn hocam durum şöyle;

Önce istediğin hesabı açıyorsun, ID ve Şifre ile girdikten sonra müşteri profilinde Islamic Account seceneği var. Yalnız önce belgeleri yükleyip account validation olması gerek.
    Hesap onayı sonrası Islamic account seçmiştim; 0 komisyon, 0 swap ile FxPro dan çok daha avantajlı;

Aslında ilk başta benim de bu tür sorularım vardı. Hesap açtıktan sonra hepsi çözüldü.

Hesap numarası filan gönderme alma diye bir şey yok. Hesap açtıktan sonra Deposit / Withdwall sekmeleri var. Deposit sekmesini tıkladığımızda her türlü para yatırma seçeneği çıkıyor.

Ben skrill filan uğraşmadım Kredi Kartı seçeneğini seçtim heyecanla :D, sanki internetten alış veriş yapar gibi kart bilgileri ve yatıracağım tutarı girdim. Ne oldu diye merak ederken hemen cepten banka kredi kartıma ne olmuş diye açtım.

Kredi kartımdan çekilen tamda giridiğim tutarın TL karşılığı ve XM.COM yazıyodu.

Hemen MT hesabımı açtım, depozit yatmış en fazla 5 dk. Komisyon / Masraf filan yok.
    biraz para kazan bakalım para transferi nasıl oluyor onuda anlatırsın inşallah batmadan yola devam...

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    biraz para kazan bakalım para transferi nasıl oluyor onuda anlatırsın inşallah batmadan yola devam...
    İlk işlemim Brent karla kapattım

Petrolle yola devam, daha çok kar yapalım bakarız withdrawall işlemine

5.  Alıntı Originally Posted by el_rojoZorro Yazıyı Oku
    İlk işlemim Brent karla kapattım

Petrolle yola devam, daha çok kar yapalım bakarız withdrawall işlemine
    bende brentçiyim....kaldıraç kaç hocam ....ben 1/100 anladım yoksa farklı uygulamalarıda var mı....

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bende brentçiyim....kaldıraç kaç hocam ....ben 1/100 anladım yoksa farklı uygulamalarıda var mı....
    Özelden yazıyorum, ben lot marjini duyunca çok şaşırdım..

7. çok uyanık kurumlar var ....demo uygulamalarında katakulli olabiliyor....şuan bir demo kullanıyorum hongkong menşeli para sabit kaldıraç oranlarını değiştiriyorum emir sayısı marjin hep aynı 1/10 yaptım yine aynı uyanık olmaklazım....

8. sn master 16

bankadan xm hesabına para yatırmak en pahalı olanı değilmiydi siz demişsiniz en kolayı en masrafsız direkt bankadan xm hesabına......

size zahmet tablo şeklinde xm-skrill-banka .......xm-skrill-kredi kartı...........xm-banka ......bu yöntemlerden

1.xm firmasına para transferi en ucuz olan hangisi
    2.xm firmasından yurt içi bankaya para transferinde en ucuz hangi yöntem....tahmini masrafları yazabilirmisiniz...1.ve 2. maddeler için....

teşekkürler....
    XM heabına bankadan para yatırmak masraflı değil süre uzuyor. Local Bank transfer yöntemi ile Türkiyedeki bankalardan birinin sana iban numarası veriliyor. Sende giriyorsun online bankacılığa bu iban numarasına eft yapıyorsun. Tek masrafın standart 4 TL eft masrafı bu kadar. Para 3 iş gününde hesaba geçiyor.

En hızlı çözüm ise kredi kartı ile direkt yatırmak. Ama ben aracı olarak skrill ile çalışmayı seviyorum.

Kişisel olarak ben ne kullanıyorum diye soruyorsanız. Para yatırırkende çekerkende Skrill kullanır hale geldim artık.

Hesap açan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.

1:500 için tekrardan uyarıyorum ama, dikkatli işlemlere girin ve sermaye kontrolünü güzel yapın. 1:500 oldukça kar/zarar gücü yüksek bir kaldıraçtır.

Sayfa 28/86 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •