Sayfa 28/1002 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Viop - XVI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,798
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Pgsus long. Deli miyim ne!
    Hayır sadece adrenalin bağımılığı olabilir. Amaç para kazanmak değildir bence.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2. bankalardaki baskı kalkmadıkça endeks bir halt yiyemez debelenir durur.
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. Tofaş flat 15 bine 2700 lira kar. Bime akıyorum.. Bimin grafiği kısa vade borsa için tehlikeli.. Ford 44,8 maliyetli devam.. Tabi ki hisse vadelilerine bulşmıyoruz aklımız varsa

4. Bence bu hastalığın akciğer hariç başka yerlere de etkisi var asıl sorun da bu olabilir hele kalp sistemine yaptığı sabotaj daha yikici olur

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Yakın vadede bence ortalama kullanmayın hep içinde 2 ayda bir zıplayan faiz makası var.. Aynı grafiği x30 yapsanız ?
    Tolere edilir seviyeye geldi abi artık o yuzden tek grafa döndüm. Faizler yüksekiken vade geçişinden önce aktif vadeye geçiyordum eşitlenene kadar.

6.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Virüs tüm tahribattan sorumlu değil. Çoğunu vücudumuz yapıyor. İzlemekte vayda var.

https://www.youtube.com/watch?v=BtN-goy9VOY
    Adamı apartmanın tepesinden itip ben öldürmedim zemin öldürdü demekle aynı şey... Teknik olarak doğru da olsa sen adamı itmesen adam zemine düşüp ölmeyecekti...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,798
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Adamı apartmanın tepesinden itip ben öldürmedim zemin öldürdü demekle aynı şey... Teknik olarak doğru da olsa sen adamı itmesen adam zemine düşüp ölmeyecekti...
    Bir nevi öyle ama bilmekte fayda var.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Yok öyle değil kalıp kaslarını o sisteme bağlı yerleride enfekte ediyor olabilir

Sayfa 28/1002 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •