Sayfa 28/996 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    İstanbul il sağlık müdürü dimitrise cevap yazmış günde 300.000 kişi aşılayabiliriz diye
    önce 65 yaşın kısıtlamalarını kaldırsınlar ki adamlar tüm mesai boyunca sıraya girebilsin
    yok yaşlılaların tek tek evlerine gelip yapacaklarsa ben o sağlık müdürünün tashaklarını öperim..

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Sen de eksik yazmışsın. Devamını da yazmıştım ama sildim.
    Askolsun, KK'na giydirsen, silmezsin..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Zeus değil, ben Artemisciyim.
    Artemis'e inancım sarsıldı abi , kendi öz kızını dahi koruyamamış. Hades kaçırmış bunun kızını da depesine çökmüş, kendine cariye yapmış, Artemis iki ok atamamış.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Askolsun, KK'na giydirsen, silmezsin..
    Bu KK 'nın konuşması yasaklanmalı abi ya . Bak sayıştay raporlarını yayınlamak yasaklandı, devlet kurumları yıpratılıyor diye. KK konuşup konuşup hükümeti yıpratıyor, bence KK ve benzerlerine yayın yasağı gelmeli.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Vergilerim toplanıyor, 10 katına müteahhite iş yaptırılıyor, sonra da yapılan şey dövizle bana satılıyor. Ben bu ticareti anlamadım.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    önce 65 yaşın kısıtlamalarını kaldırsınlar ki adamlar tüm mesai boyunca sıraya girebilsin
    yok yaşlılaların tek tek evlerine gelip yapacaklarsa ben o sağlık müdürünün tashaklarını öperim..
    Hiç bir konuda sizin dediğiniz tarz iddialı olmamanızı tavsiye ederim,ne olur ne olmaz,bir yanılma payı bırakmak lazım her zaman.Öyle sağlık müdürleri var ki iktidara ben çok çalışkanım intibası yaratmak veya pekiştirmek için dediğiniz hizmeti yapabilirler hiç belli olmaz.Siz bizdeki bürokrasiyi ve işleyişi tanımıyorsunuz.Ta isveçten sırf kızı istedi diye alalade bir corona hastasını ambulans uçakla memleket getirdiğimizde bizim coronalı hastalarımız mükemmelen hizmet alıyor ve sistem kusursuz mu çalışıyordu.Ama ona rağmen o show yapıldı.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Hepinizden 10 lira toplayıp tanesi 5 liradan ekmek alacağım sonra ekmeğin tanesini size 1 dolardan satacağım.

Hadi bakim yine iyisiniz köftehorlar size hizmet etmek için buradayım. Pamuk eller cebe.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hiç bir konuda sizin dediğiniz tarz iddialı olmamanızı tavsiye ederim,ne olur ne olmaz,bir yanılma payı bırakmak lazım her zaman.Öyle sağlık müdürleri var ki iktidara ben çok çalışkanım intibası yaratmak veya pekiştirmek için dediğiniz hizmeti yapabilirler hiç belli olmaz.Siz bizdeki bürokrasiyi ve işleyişi tanımıyorsunuz.Ta isveçten sırf kızı istedi diye alalade bir corona hastasını ambulans uçakla memleket getirdiğimizde bizim coronalı hastalarımız mükemmelen hizmet alıyor ve sistem kusursuz mu çalışıyordu.Ama ona rağmen o show yapıldı.
    siz de burdasınız ben de, kaldı ki medikal geçmişim yok
    lakin hastahane sahibi dahil olmak üzere çok sağlıkçı tanırım..

Sayfa 28/996 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •