Sayfa 28/1200 İlkİlk ... 18262728293038781285281028 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1. sn hocalarım ATEKS & KAREL ile ilgili olarak teknik olarak nasıl duruyorlar. teşekkürler

2. Şimdi bu grafiklerden yüklemek yasaklandı mi

send by selectra

3. Sacro hocam, Deva zamanı gelmiş midir?
    Son düzenleme : hissedar; 24-02-2017 saat: 11:58.
    y.t.d.

4. Gün sonunda %2 yada 3 yukarı yada aşağı bir hareket bekliyorum endekste.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Ustadlardan bi PRKME alsak... stopda olmadik

Sent from my LG-D802TR using hisse.net mobile app

6.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. :D

neyse artık spk düzenlemesi gelmiş.

grafik bile paylaşmanın kuralları var.

özelden hisse soran insanlar var. artık özelden kimseye cevap yazmayacağım bilgileri olsun.

İsc'de Almayanı döverler demiştim ceza almıştım :D

Ama artık cezalar büyük. Onun için dikkatli olmalıyız. Artık grafik paylaşmayı azaltmak istiyorum. Çünkü dayanamayıp yanlış kelimeler kullanabilirim.

Bu spk tebliğini biri bulup buraya yapıştırırsa sevinirim.
    sanırım bahsettiğiniz bu
    Doğum tarihim 16/07/2024 olarak güncellenmiştir.

Benim sistemimde endeks bugün sat verdi.

88.000 aşağı geçilirse sat iyice belirginleşebilir.

Herkes 86.600 ve 86.000 lerin tutacağını düşünüyor ama. Ama yinede dikkatli olmak lazım.

72 binlerde mala giremeyen bir kesim var. Şimdi o kesim endeksin 86-85 bininde mala girmek için hazırda bekliyor. Bu beni biraz korkutuyor açıkcası.

Bakalım izleyelim görelim. Şu bilanço dönemi bir bitsin sağlıklı bir düzeltme gelsin. Ondan sonra mayıs hazirana kadar temettü mevsimi olacak.

Bilançosu parlak, temettülü şirketler düzeltmeden sonra ön plana çıkacaklar.

Herkese iyi hafta sonları.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

8. sunay bey çok teşekkürler paylaşım için, yerinmiştim incelemeye ama sayenizde okudum. sacro dostumun sessizliğinin sebebi de anlaşılmış oldu.

çok detaylı tanımlanmış piyasa bozucu eylemin ne olacağı. anladığım kadarıyla ytd gibi üstünkörü bir ifade yeterli değil artık suçtan kurtulmak için. finansal bir gerekçe göstermeksizin ve aynı zamanda teşkilatlanmış olmadan yorum yapmak suç finansal piyasaya konu olabilecek tüm araçlar hakkında.

belli ki düzenleme KY olarak tanımladığımız küçük ve minnoş yatırımcının korunması adına yapılmış. benim asıl üzüldüğüm konu korunmakta olan KY'nin kendi yaptığı yatırımın sorumluluğunu alamayacak kadar aciz, yetersiz ve cahil oluşu. bu düzenlemeyi koruması planlanan küçük yatırımcının varlıklarını yastığının altından başka yere yatırmaması zaruridir. bu KY'nin bilgilendirilmesi, en büyük laneti olan cehaletinden kurtulması için daha köktenci çözümler üretilmelidir. bilgimizin silahımız olması gerekirken tembelliğimizin kalkanımız olması çok üzücü.

Sent from my SM-J500F using hisse.net mobile app
    yalnızca cehaletle savaşıp gerisiyle sevişelim. zengin olma garantisi yok ama dünyanın çok daha keyifli bir yer olacağına eminim

Sayfa 28/1200 İlkİlk ... 18262728293038781285281028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •