Sayfa 28/651 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 217 - 224 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Yıllardır topla topla doymadi aç gözlü ******** senin gözünü ancak toprak doyurur ******** spek ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu gentaş alkayla aynı fiyatı geçen sene alka 5 TL oldu bu hala aynı fiyat bu gentaşa baskı yapanlari SPK ya şikayet etmek lazim 152 bin Lot alıcı var 340 bin Lot satıcı var 1 Lot veriyor 2 Lot alıyor vaşak ytdr

3. Bunların hiç onuru yok demek ben şahsen sovuyorum biraz doğru ol spek doğru duvar yıkılmaz bir gün biri çıkar senide ördek gibi boğazda yuzdurur ytdr

4. Spek yok burda patronun adamları var O.A bile dayanamadı

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by MOONWALKER Yazıyı Oku
    Spek yok burda patronun adamları var O.A bile dayanamadı

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Her hissenin sahibi vardır yanlız bunun spegi çok aç gözlü hissenin suyunu çıkardı defter değeri 1.75 adam dusukden almaya çalışıyor hala eksin 2.40 yada 3 TL ye toplasin ytdr

6. bu gün birazcık da olsa canlılık belirtileri göründü....size yorumumun etkisinin p.tesiden itibaren görüleceğini söylemiştim..ben gerçekleri yazdıkça spek panik yaptı..alıcıların iştahı arttı...bu hissede güzel bilançonun gelme ihtimali yüksektir dostlar...dört gözle bunu izlemek lazım...bu hissenin gün geçtikçe çıkacağına inanıyorum...

dirençler 1,45 1,50 1,56 seviyelerindedir...1,56 ikili tepenin zirvesi olduğu için güçlüdür...geçerse önü açılır...

bu hissenin bilançosunu ben de çok merak ediyorum dostlar..bu hisse benim de radarıma girmiştir...bende sizin gibi yakından takip edeceğim...bilanço benden habersiz gelirse bir zahmet bana hatırlatın dostlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün birazcık da olsa canlılık belirtileri göründü....size yorumumun etkisinin p.tesiden itibaren görüleceğini söylemiştim..ben gerçekleri yazdıkça spek panik yaptı..alıcıların iştahı arttı...bu hissede güzel bilançonun gelme ihtimali yüksektir dostlar...dört gözle bunu izlemek lazım...bu hissenin gün geçtikçe çıkacağına inanıyorum...

dirençler 1,45 1,50 1,56 seviyelerindedir...1,56 ikili tepenin zirvesi olduğu için güçlüdür...geçerse önü açılır...

bu hissenin bilançosunu ben de çok merak ediyorum dostlar..bu hisse benim de radarıma girmiştir...bende sizin gibi yakından takip edeceğim...bilanço benden habersiz gelirse bir zahmet bana hatırlatın dostlar...
    Güzel gelirse haber vericem dostum

8. 1,141 de kendi bile mal vermeye kıyamıyor da 1 lot ile satış ışığı yaktırmaya çalışıyor. Satan olsa malını alacak da kimse satmıyor. Bugün iki defa 1,43 gösteren kimse güzel mal aldı. Acele etmeden topladı. Hacim gayet iyi. Spek efendi eğer mal almak istiyorsa biraz yukarı çekecek ki millet kıyıp da malını versin. Yarın malına kıyıp da 1,42 ye basabilirse eğer aldığım mal kadar daha alırım. Yok basmaz da orada tutmaya çalışırsa aldığım malın yarısı kadar daha alırım. Bakalım hakkımızda hayırlısı. Beklentim olacak mı?

Sayfa 28/651 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •