Sayfa 280/637 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon
Arama sonucu : 5096 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. son zamanlarda bedelli veren şirketlere baktım spk başvurusundan itibaren yaklaşık 5 ile 10 hafta arasında spk tarafından onaylanmış en kısa sürede onaylanan afyon çimento 5 haftada gelmiş onay.kent için ilk başvuruyu baz alırsak onay yakın revize edilmiş 2.başvuruyu baz alırsak daha bekletir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,178
     Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    son zamanlarda bedelli veren şirketlere baktım spk başvurusundan itibaren yaklaşık 5 ile 10 hafta arasında spk tarafından onaylanmış en kısa sürede onaylanan afyon çimento 5 haftada gelmiş onay.kent için ilk başvuruyu baz alırsak onay yakın revize edilmiş 2.başvuruyu baz alırsak daha bekletir.
    sktas ve usak 1 ayda kabul edildi
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Sn sasa500 eğer revize olmasaydı ben de diğer şirketlerin borç kapama bedellisi gibi olmayan tam aksine ciddi yatırım içeren bu bedellinin belki biraz da pozitif ayrımcılıkla daha hızlı onaylanacağını düşünüyordum. Ama arada revize gelmesi sanki prosedür gereği süreyi otomatikman uzattı gibi, deilse yarın yada haftaya onay gelmeli artık.

4.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    uşak 3 ay söktaş yaklaşık 40 günde onaylanmış hocam aslında spk şunu incelemeli şirket bedelliyi niye yapıyor.çoğu şirket bedelliyi içini bir şekilde boşalttığı borç batağına soktuğu şirketine borsadaki diğer hissedarlardan bedeva kaynak sokmak için yapıyor.çoğu zamanda kendi yaptığı bedelliye patronlar katılmıyor bile bu tip şirket bedellilerinde spk işi sıkı tutmalı şirketin geçmişini didik didik etmeli.kentte ise durum tam tersi patron neredeyse tüm bedelliyi kendisi karşılayacak birde bu ortamda ülkeye 200 milyonluk yatırım yapacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,178
     Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    uşak 3 ay söktaş yaklaşık 40 günde onaylanmış hocam aslında spk şunu incelemeli şirket bedelliyi niye yapıyor.çoğu şirket bedelliyi içini bir şekilde boşalttığı borç batağına soktuğu şirketine borsadaki diğer hissedarlardan bedeva kaynak sokmak için yapıyor.çoğu zamanda kendi yaptığı bedelliye patronlar katılmıyor bile bu tip şirket bedellilerinde spk işi sıkı tutmalı şirketin geçmişini didik didik etmeli.kentte ise durum tam tersi patron neredeyse tüm bedelliyi kendisi karşılayacak birde bu ortamda ülkeye 200 milyonluk yatırım yapacak.
    Kabala ortalama konustum. kent sürekli bilgilendirme mesajları ile sureklı kapa bıldırımde bulundu bekleyecegız. sunuda soylemek ısterım yanlsı anlasılmasın yurtdısı yanıyor yarın endex -2000 puan acabılır panık yapmayın maşlınız elınızde bekleyın!
    edit: corona surecıne yatırım ıcın sermaye artıran sırketlere oncelık verılecektir. Rahat olun
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,178
    Bu haftada cıkmadı hamına koyayım
    Namık Kemal

Sayfa 280/637 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •