Onemli Gunler Banner
Sayfa 280/339 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Yine kar payı yok demişler bastıra bastıra

2. Toplantıya katılanlar

Lkmnh de de olan
    Swedbank Robur emerging fund
    Çıktı şimdide
    (The miri nin bir başkası )

The miri
    Azimut
    Swedbank

Yalniz kapta ortaklar arasında swedbank görünmüyor. Demek henüz %5 yok.

Vaktimiz çok Allah izin verirse.Can sıkıntısından ne var ne yok inceliyoruz.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hacim yok buna yatırım yapan fonlar şaşırmış olmalı ya patronla anlaşmalı yada onlarda bzm gibi muzdarip tirler böyletahtaları kottan atmalılar 2 yıldır yatıyor paramız pcccc oldu

4. Tarih tekerrür ediyor insallah
    Inşallah fiyatlarda da eder.

Bunlar çok sabırlı insanlar. Orta uzun vade için alırlar.

Mesela mart 2019 da caravan capital %5 i geçtik demiş. ( The miri ile aynı yönetici Benjamin Grifith)

The miri %5 i geçtik demiş

Sonra aralık 2019 da tam 9 ay sonra 3 katı fiyattan %10 altına düştük demiş.

Nasil olsa ekap a da üye olduk. 1 yıl daha onlar gibi sabredelim. Arada ihale bakalım

5. Sakın bulaşmayın yine ele verme operasyonu başlamış anlaşılan

Ytd.

6. 400 bin Tl lik ihale
    Pazarlık usulü

Yine 1 firma katılmış.

Aman herkez kendi aklıyla hareket etsin.

Borsada para kolay kazanılmaz.

Coşku varsa satacaksın.
    Korku varsa alacaksın.
    Benim dusturum bu.

7. İhale alsa ne olur ki hisse çıkmıyor bahsettiğim fonlar 5 lerden almış yatırım emeklilik fonları da muhtemelen oralardan toplamaya başlamıştır yani adamlar kardalar ne beklentisi var anlayamadım ben ihale dışında gelecek perspektifi yok yeni yazılım üretmesi lazım yoksa ihale ile olacak iş degil öyle olsa son 1 yıldır yurt dışına da sayarsak 80 milyon üstü ihale aldılar ama hisse tık demedi önce söyledim yine söylüyorum hisse pahalı bu yıldan itibaren şirket zarar yazmasa bilançolarda temel analize göre ucuzlayacak yani en az 1 yılı var iştahlı çıkması için hisse fiyatının LOGO nun dışında ki yazılım m şirketleri vasat hissesine sahip çıımıyor ky çarpma peşinde hep buda onlardan biri Allah sabır versin çıkmıyr namussız hisse ytd

8. İlk çeyrek hesap kesimi gerçekleşti demekkki bilanço yine begenilmedi içeriden haber alanlar tarafından yoksa bi Kate külle dönderirlerdi kagutta hacim yok piyasa yapıcı lazım logo likidite anlamında ak ytırım aracılığıyla tahtayı diri tutuyor bu foss Sak n bkaşmyn sabır zaman yoksa ytd

Sayfa 280/339 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •